Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » SZJG-erek, ti mit éreztetek,...

SZJG-erek, ti mit éreztetek, amikor végigolvastátok a sorozatot?

Figyelt kérdés

2013. dec. 13. 12:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
68%
Nagyon jó volt a befejezés, de nagyon sajnáltam, hogy véget ért. Most már pedig csak egy szép emlék. Jó érzéssel tölt el visszaemlékezni a szereplőkre és a történetre. Annak ellenére, hogy sokszor nagyon idegesített Reni nyávogása.
2013. dec. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez volt az egyik kedvenc sorozatom úgyhogy nagyon szomorú voltam :( de jó befejezése lett és örültem, hogy Reni és Cortez együtt maradtak <3
2013. dec. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Énis nagyon szomorú voltam, és mikor még nem jött ki a kalauz, úgy éreztem, hogy nincsen vége. Aztán a Kalauz szépen lezárta az egészet:))
2013. dec. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szomorú de egyben nagyon boldog is voltam! Ez az egyik kedvenc sorozatom! :)
2013. dec. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Enikő15 ***** válasza:
Nagyon j volt csak kár hogy vége
2013. dec. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
100%
Hát amikor elolvastam az utolsó oldalt szomoú de egyben boldog is voltam.Nagyon örülök ,hogy Reni és COrtez végül együtt maradtak és nem csak egy "kamasz" szerelem lett a dologbol.Ez a könyvsorozat sokat jelentett nekem.Együt nevettem és sirtam sokszor a szereplőkkel.Tulajdon képpen ez a könyv szeretette meg velem az olvasást.Kár ,hogy vége de amikor vissza gondolok egy-egy részletre ha rossz kedvem van automatikusan elmosolyodok.Már ezért megérte végig izgulni és várni a könyvek megjelenését.
2013. dec. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon boldog voltam, mert boldog vége lett, mindenki jó helyre került; de nagyon szomorú voltam, mert teljes szívemből SZJGernek érzem magam és belegondoltam, hogy nem lesz több dedikálás, várakozás az új részre, hogy megtudd, hogy mi lesz a folytatás. Azóta szép sorba kiolvasom a jó rèszeket(5,6,7,8) újra ès mikor a 8-hoz érek mindig egy tátongó űrt érzek,amit sehogy sem lehet befedni.
2013. dec. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 dori0507 válasza:
100%
Hát nem is tudom boldog voltam de egyben szomorú is néha a végén majdnem elsírtam magam meg a többi érzékeny részen is.Nekem a SZJG egy korszak volt szó szerint, sokszor újra olvastam az izgalmasabb részeket és imádtam!
2013. dec. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
...Én nagyon boldog voltam egyrészt,mert fantasztikus könyv és örültem,h 'végigkísérhettem' őket...másrészt viszont szomorú voltam,h befejeztem :3 ....!
2013. dec. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát...:) Nehéz erre válaszolni, mivel ez a könyv szinte az életem részévé vált:') A karakterek a barátaim lettek..:P És 100-szor elolvastam már mindegyiket, de ennek ellenére nagyon sajnálom, hogy vége!!:(


NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM LEINER LAURA!!!!!!!!<3 <3 <3 <3 LEGJOBB ÍRÓÓ!!!!:"")) <3...:)

2013. dec. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!