Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Yaoisok! Ti honnan rendeltek...

Yaoisok! Ti honnan rendeltek mangát angolul?

Figyelt kérdés

Amazonon szoktam látni néha, hogy vannak, de még sosem rendeltem arról az oldalról semmit, szóval még ismeretlen számomra. Ebay-ről szoktam egyéb cuccokat rendelgetni (nem mangát, mert az nem is nagyon van), máshonnan még nem nagyon rendeltem semmit a netről. Valami megbízható oldalt tudnátok mondani, ahol angolul be lehet szerezni yaoi mangákat? Vagy esetleg valami olyan kiadó honlapja, ami ha szállít, akkor szállít Magyarországra is?

(Láttam amúgy egy olyasmit, hogy pl. a SubLime kiadó oldalán lehetőség van digitálisan megvenni, és akkor pdf-ben le lehet tölteni az egészet, de én inkább megrendelném. Kis original érzetet ad, mikor a kezemben foghatom. :D)



2013. dec. 13. 15:57
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Ingyenes postázás.

2013. dec. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
2014. ápr. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!