Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyveket kezdek el...

Milyen könyveket kezdek el olvasni, ha démonok/angyalok, törpök, kobodok, mágusok stb stílusban olvasnék?

Figyelt kérdés

Szóval ilyen fantasy világban.

Még sosem olvatam egy könyvet sem, és nem ismerek egy könyvet/írót sem.

Melyik író írt ilyet? Milyen könyvek szólnak erről?



2013. dec. 17. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Én a csontváros ajánlanám az ilyen. Nagyon megoszlik róla a vélemény, de nekem nagyon tetszett szerintem nagyon jó első fantasy könyvnek én is ezt olvastam ilyen stílusban elsőre. Több része is van.

[link] majd nézd meg a szerzőjét több fantasy könyvet is írt .

2013. dec. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha még kezdő vagy, akkor pont neked való J.R.R. Tolkien-től a Gyűrűk Ura, és C.S. Lewis-től a Narnia krónikái. Mindkét regénysorozatnak szép, régies és egyszerű nyelvezete van, a történet fonala is könnyen felvehető, ráadásul, ha fantasyról van szó mindkét mű alapműnek számít - legalábbis a Gyűrűk Ura mindenképp.


De írok még néhányat, hogy lehessen miből választani:

- Christopher Paolini - Örökség (sorozat)

- Michael Ende - A Végtelen történet

- David Gemmell - Legenda

- Robert Jordan - Az idő kereke

- R. A. Salvatore, Forgotten Realms világában írt regényei (Sötételf-trilógia, Jeges szelek völgye trilógia, stb.)

2013. dec. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Én Gabriel Reitter: Az Idő Urai-Új Világrend c. könyvét ajánlanám neked így elsőre, mert én is pont most fejeztem be és nagyon elnyerte a tetszésemet. :)
2013. dec. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 SugarCat ***** válasza:
100%
Darren Shan sorozatait(vámpírkönyvek,démonvilág) tudnám minden mennyiségben ajánlni.Hihetetlenül jó története van mindkét sorozatnak!
2013. dec. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Iron King :)
2013. dec. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretek olvasni, de koboldos történetet még nem olvastam, de más stilusu fantasykat igen. Azok közül, talán a Lélektársak trilógia nagyon szerethetö, meg ha szereted a morbidabb dolgokat, akkor nekem nagyon tetszett a Vérbe ölözött Anna
2013. dec. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Harry Potter... a könyv nagyon jó!:) Éjszakai Cirkusz...Elképesztően jó!*-*
2014. jan. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!