Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen jó latin-amerikai...

Milyen jó latin-amerikai neveket ismertek? Tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Szoktam néha kicsit irkálgatni..most egy ilyen sablon lányregényen dolgozom(csak az alap sablon igyekszem feldobni a sztorit )és a fiú főhős latin-amerikai(mexikói)..utána néztem de nem igazán találtam olyat ami tetszik valójaban csak kettő fogott meg a Kato és a Carlos de az az igazság hogy az egyikről az éhezők viadalából a Kato jut eszembe a másikról meg szintén egy könyv szereplő így nagyon zavar mindkettőnél mert nem tudok elvonatkoztatni...tudnátok ajánlani jó fiú neveket??:)

#név #regény #latin-amerikai nevek
2013. dec. 17. 23:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Nézz bele pár dél-amerikai szappanoperába. Fernando, Armando, Roberto stb...
2013. dec. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ricardo, Raul, Ramón, Jesús, Luis, Antonio
2013. dec. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönööm....a szappanoperakban nekem tul dramaiak a nevek de a Luis nagyonjó és a Cortez milyen??
2013. dec. 18. 10:38
 4/6 anonim válasza:

A Cortez-ről mindenkinek a Szent Johanna Gimi fog az eszébe jutni.. én az nem ajánlanám..

Paco, Pedro, Enquier

2013. dec. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2013. dec. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönööm!!igazad van a Cortezzel kapcsoltaban is;)
2013. dec. 18. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!