Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Könyvet írok és tanácsra...

Könyvet írok és tanácsra lenne szükségem hogy érdemes-e folytatnom? (Kritika is jöhet)

Figyelt kérdés

A gazdám még egy külön kis játszóteret is kialakíttatott nekem már nem voltam az-az esetlen kiskutya, akinek el akarták venni az életét megerősödtem és ez sokaknak szemet szúrt. Az emberek féltek tőlem pedig nem bántottam senkit. Azt mondták veszélyes vagyok, és hogy semmi keresnivalóm itt. Pedig akiknek semmi keresnivalójuk nem lenne itt azok-azok, akik elítélnek engem ahelyett, hogy megismernének. Elvannak a saját maguk által kreált világban, amiben nekem semmi keresnivalóm nincs legalábbis szerintük. Sokan kérdezték a gazdámtól hogy:”miért pont engem választott miért pont az én fajtámat?” A gazdám válasza pedig az volt, hogy: Nem az számít, hogy milyen fajta, hanem az hogy-hogy van nevelve. Sokan ilyenkor kinevették és azt mondták neki, hogy: Ebből a kutyából nem lesz szalonna. Amit eleinte még nem értettem csak később az emberek többsége azt hiszi, hogy egy vadállat vagyok, azt hiszik, hogy az agresszió belém van kódolva pedig nem. Nem ártottam senkinek. Az emberek is válhatnak agresszívvé, ha van, ki arra tanítsa őket. A hétvégén, amikor tévét néztünk a gazdámmal az egyik csatornán valamilyen kutyaviadalról beszéltek meg arról, hogy több száz kutyát foglaltak le, akiket viadaloztatás céljából tartottak ott. A gazdámra pillantottam, aki döbbenten meredt a képernyőre majd megszólalt:

- Miért csinálják ezt?- Még én is tudtam a választ rá. Ami miatt a legtöbb dolgot teszik az emberek: A pénz miatt. Minden a körül forog, nem számít mi az ára, ha kell képesek a saját fajtársaiban kárt tenni. És ha ez így van, akkor az én fajtámmal is képesek megtenni sokan úgy tartják kevesebbet ér az életem egy emberénél, de kik ők hogy döntsenek egy élet felől? És kik ők hogy elvegyék azt?


2013. dec. 18. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Vesszőhiányok! A két az, azok és hogy között miért van kötőjel?


Ez igazából nem egy kutya története, hanem csak a kinyilatkoztatásod a saját álláspontodról. Nem illik egy kutyához, maximum egy előadásra.

2013. dec. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A helyesírásod pocsék.

Ebből az aprócska részletből én sokat nem vettem le, nem hozott lázba a dolog, viszont nem is dobnám a sarokba, ha nem kellene minden második mondatot kétszer átolvasnom, hogy jól értelmezzem (a vesszők hiánya miatt).

Ha itt vége lenne a sztorinak, én is eltöprengenék rajta, de mivel lóg a levegőben, inkább folytasd.


DE!!! Mellette olvass... Többet olvass, mint írj!

Bármit, ami tetszik. Ezzel javul a helyesírásod, összeállnak a fejedben a kifejezések, bővül a szókincsed és lassan, de biztosan kifejlődik a stílusod.


Sok sikert hozzá! :)

2013. dec. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket!Utolsó kommentelő!Egyébként imádok olvasni ide megfogadom a tanácsod!
2014. jan. 10. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!