Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki megmondaná nekem,...

Valaki megmondaná nekem, mitől jó a Twilight?

Figyelt kérdés
Nem tudom rájönni, miért imádják az emberek ezt a könyvet, amikor semmi sem történik benne. Hátha valaki megérteti velem.
2013. dec. 18. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
A legtöbb rajongója lány és nő. A kulcsszó: szerelem. Plusz: egy misztikus csodálatos, jóságos, titokzatos lénnyel. Plusz még: a vérszívás egy kis izgató veszélyt ad.
2013. dec. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
36%

egyszerű: nem jó

azaz biztos jó, annak aki milliókat kaszál vele

egyébként ha megfigyeled szinte csak nők/lányok szeretik, márpedig a sok nyáladzás miatt

2013. dec. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

En is no vagyok, sot alapbol a jo romantikat is szeretem, de ez szamomra csak unalmas nyavalygas. "veled akarok lenni - ne legyel velem, vampir akarok lenni - ne legyel vampir, stb "

A pasi meg kifejezetten ellenszenves nekem ezzel a nagy romantikajaval. Csillogo, vegetarianus vampirok. Bocs, de ez a vampirtortenetek meggyalazasa.

2013. dec. 19. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!