Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogyan kell könyveket letölteni?

Hogyan kell könyveket letölteni?

Figyelt kérdés
Már próbáltam a Play áruházban, de semmi olyat nem találtam, ami nekem kellene. Aztán kaptam egy linket, de azzal sem tudok mit kezdeni. Kérem, valaki segítsen!!! :/ Okostelefonra szeretném letölteni őket.

2013. dec. 23. 19:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A Play áruházhoz nm értek.

Felmész scribd [pont] com-ra, vagy a Google-be ütöd abe a könyv címét, hogy xy pdf, és ha szerencséd van, le tudod tölteni.

Leszedsz egy Calibre nevű progit, azzal átalakítod epub formátumban, majd a telefopnodra is leszedsz egy e-book olvasó alkalmazást ( én a Moon+ Readert használom), rárakod a telefonra, olvasod.

2013. dec. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Bocsi, de nekem ez magas! :/
2013. dec. 23. 20:24
 3/10 anonim ***** válasza:

Én is technikai analfabéta vagyok, szóval annyira nem lehet nhéz, ha meg tudom csinálni :D


Mit szeretnél, mit mondjak el pontosabban ?

2013. dec. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Telepítettem az alkalmazást. Nem engedi, hogy keressek rajta. És most? :o Bocs a bénázásért! :'(
2013. dec. 23. 21:57
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem azon kell keresni, hanem azzal kell átalakítani, márha a Calibre-ról (továbbiakban C) beszlünk.

Le kell szedned a könyved pdf-ben, aztán ha megvan, fogod a C-t, Új könyvek menüre rákatt, felhozza a mappát, onnan megkeresed, hova mentetted le a pdf-et, leokézod, látni fogod, hogy bent van a programban, ott középen, névvel, címmel, mindennel együtt.

Rákattintasz, majd felül a konvertálás menüre---> OK, vársz, kész a megfelelő programod.

Letöltöd tel.-re az e-book olvasót, ait mondtam, rácsatlakoztatod a gépre a tel.-t, majd átmásolod gépről a telefonba, és kész. Megnyitod az e-book olvasót, fájlok menüpont alatt kiválasztod, hova raktad a könyvet, onnan már csak olvasnod kell, vagy rárakni a "polcra".

2013. dec. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én nem a C-t, hanem a Scribd-t telepítettem. Azon nem tudtam keresni. A könyvet pedig, ha lehet már egyből a telefonra szeretném letölteni. Egyébként ezeknek az alkalmazásoknak a telepítése ingyenes?
2013. dec. 24. 10:39
 7/10 A kérdező kommentje:

Oké! Jó hír: SIKERÜLT A GÉPRE LETÖLTENI, ÉS ONNAN MEG A TELEFONRA!

Most akkor melyik alkalmazás is kell az olvasásához? A C.? :o

2013. dec. 24. 10:53
 8/10 anonim ***** válasza:
75%

Szuuuuper :D


Nem, a C-vel konvertálsz, a Moon+-szal olvasol :)

2013. dec. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a segítséget! :D
2013. dec. 24. 20:09
 10/10 anonim ***** válasza:
:)
2013. dec. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!