Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit gondoltok ezekről a...

Mit gondoltok ezekről a könyvekről? Érdemes elolvasni őket?

Figyelt kérdés

Veronica Roth: A beavatott, A lázadó

Lissa Price: Testbérlők, Leszámolás

Jamie McGuire: Gyönyörű sorscsapás, Veszedelmes sorscsapás

És hamarosan megyek könyvesboltba, veszek egy egyrészes könyvet, szerintetek melyik lenne a legjobb választás?

Helena Silence: Enigma

Cat Patrick: Forgotten

John Green: Katherine a köbön

14/L előre is köszi aki segítene.:)) (btw, kellemes ünnepeket:D)



2013. dec. 25. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezek közül a Gyönyörű és Veszedelmes sorscsapást, az Enigmát és a Katherine a köbönt olvastam.


Egy történet, két szemszögből. Nagyon tetszett. Bár voltak kiszámítható részei(de melyik könyvnek nincs?!). A Veszedelmes sorscsapás epilógusa pedig meglepetésként ért.


Az Enigma egy varázslatos sztori. Olvasás közben forogtak a képzeletemben a képek, ennyire részletesen írt. A kert, a lovarda.. Volt idegborzoló momentuma is. Érdekes könyv, jó értelemben.


John Green nagy kedvencem. Ha ő ír, csak jó lehet.


Kellemes ünnepeket! :)

2013. dec. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöööm a választ!:) Igen, John Green 2 művét olvastam már és nagyon tetszettek,ezért gondoltam.:D Neked is:)
2013. dec. 25. 18:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a beavatott-at olvastam, nekem nagyon tetszett.
2013. dec. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
TY :D Valamikor megrendelem:) Úgyis januárban van a szülinapom.:D
2013. dec. 25. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!