Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mira Grant könyvek mikor...

Mira Grant könyvek mikor lesznek magyarra fordítva?

Figyelt kérdés
Most fejeztem be a FEED, című könyvét, és látom hogy ez egy trilógia első része. Sőt, sok más könyve is van az írónőnek, de ha jól látom csak ezt az egyet fordították le magyarra. Valami infót tud esetleg valaki? vannak egyáltalán rajtam kívül olyanok akiknek tetszett a könyv? Kis beszélgetés esetleg róla? Kedvenc idézetek? :)

#zombi #idézet #trilógia #feed #magyar fordítás #Mira Grant #Mira Grant FEED #mira grant fordítás #feed fordítás
2014. jan. 4. 23:31
 1/2 anonim válasza:
Szia. Én épp most olvastam ki a könyvet. Egyből nekiestem az internetnek más Mira Grant könyveket keresni, de nem találtam magyarul. Van neked azóta valami infó róla? :)
2015. jún. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Írtam a kiadónak, de azt írták hogy sajnos nem lesz több magyar kiadása a könyvnek. :(
2015. jún. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!