Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » SZJG mit írt Reni Ricsi...

SZJG mit írt Reni Ricsi kitűzőjére?

Figyelt kérdés

A 8/1-ben Ricsi azt írta reniére, hogy Regina fordított R betűvel, de azt nemtudom, hogy Reni mit írt neki amikor Ricsi azt mondta, hogy "Jó na gyere ide te hülye gyerek" és megölelte :DDD


Szóval ha valaki tudja akkor kérlek válaszoljon!!:) Köszönöm:))



2014. jan. 7. 10:12
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
73%
kedves kérdező te vagy a példa arra hogy a világ hova süllyed am a könyvből nem sikerült értelmezni nincs oda irva ki mit képzel el mért kell ezér lehordani a másikat am lehet hogy mondjuk 15 éves vagy de az inteligencia szinted megmaradt a 12-őn!!!!!!!!!!!!??????????????
2014. nov. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
De imádom amikor olyanok ugatnak nekem, akik NEM IS IMERNEK!!-.-
2014. dec. 13. 11:31
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Mi van?! Most egy válaszért ki kell osztani,hogy milyen idióta!Te kérdeztél,te akartál választ! És te sem ismered őket! A "visszamaradott kis senkiházi" te vagy!
2015. febr. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

:'DDD EZT a kérdést kb. 1ÉVE raktam ki és még mindig ezen ugattok-.- xD Látom mennyire unalmas, szánalmas kis életetek van...


Jó szórakozást:)

2015. márc. 4. 16:43
 25/30 Erika_Hejja válasza:
73%
Már boccs (nem érdekel h egy éve raktad ki), de igazuk van abba h minek rakod ki ha utána MINDENKIT lesajnálsz a válasza miatt?? :) okos
2015. aug. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:
96%

Khm.

Lehet, hogy egy kicsit később írok, mint szükséges lett volna, de én csak nemrég olvastam a könyvet.

Nekem az az ötletem támadt, hogy Reni talán azt írta Ricsi kitűzőjére: "Nagymenő II" Ezt anno Ricsi írta a saját névtáblájára :)

Persze lehet hogy hülyeség...

2017. márc. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:
31%
Elég későn, de én most olvasom és szinte rögtön leesett, bár nem biztos hogy ez az. Szerintem, mivel Ricsi szülinapja pontosan az a nap utan volt Reni azt írhatta rá higy ,, Boldog szülinapot!". Vagy valami ilyesmit. Olvasgattam a válaszokat aztán nem találtam a választ de amikor elolvastam a következő nap első mondatát leesett. :)
2017. júl. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
55%
Neked amúgy mi a fsz bajod van, úgy őszintén?
2017. júl. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem Laura sem tudta, csak kellett egy megható rész, ezért aztán nagy kreatívan úgy gondolta, hogy mindenki gindoljon oda amit akar, hátha legalább az olvasóknak lesz valami ötletük. Különben legalább valami kis utalás ejtett volna róla, ha már olyan precízen kitalálta.
2018. jún. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem vagy egy fordított r-t,vagy azt,hogy korn.
2021. dec. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!