Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Stephen King: A setét torony...

Stephen King: A setét torony vélemény? Valamint az új 4 és feledik kötet mennyire tartozik a sorozathoz?

Figyelt kérdés
2014. jan. 7. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt nem olvastam, nekem egy "újabb bőrnek" tűnik. De ha a fülszöveg szerint sokan hiányt éreztek a negyedik és az ötödik között között... biztos volt ilyen. El nem tudom képzelni, ki, de biztos volt.

Alapvetően nem rossz, olvasmányos, ugyebár King, elad bármit. Csak nagyon sok áthallás van ide-oda, és olyan mértékben épít néha az amerikai irodalomra, hogy az szerintem magyar olvasónak nem ugyanaz az élmény. Illetve én elég sok húzását hatásvadásznak és elcsépeltnek (néha meg kifejezetten rossznak) tartottam.

Unatkozni nem fogsz, ha elolvasod, és sokáig leköt. Bár a negyedik rész szerintem borzasztó unalmas. "Cowboy-romantika".

2014. jan. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Most kezdtem el a sorozatot, eddig tetszik és tovább is fogom olvasni. Hála az égnek egyre jobban kibontakozik a történet, mert eddig nem igazán volt érthető minden.

Belelapoztam a 4 és feledikbe. Nekem is az a benyomásom, hogy még többet akart erről a sorozatról lehúzni. Lehet, hogy fölöslegesen, lehet, hogy nem. Még kiderül. Azt viszont értelmetlennek találom, hogy egy alig 400 oldalas regénynek több mint a felét egy töltelék regény tölti ki, bár tény és való, hogy ugyanabban a világban játszódik. Ez viszont nem túl jó üzleti érzékre vall. Én simán kiadtam volna a tölteléket önálló könyvként.:D

2014. jan. 8. 18:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Maga a negyedik is egy amolyan "töltelék-regény", Roland ifjúsága. Megmagyaráz pár dolgot, de kb. két fejezetben el lehetett volna intézni az egészet.

De örülök, hogy tetszik, akkor élvezni fogod. :)

2014. jan. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
5-6. nekem annyira nem jön be, azokhoz képest jobb ez az új 4,5. szal feldobta az egészet sztem
2014. ápr. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!