Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok mondani ilyesmi könyvek...

Tudtok mondani ilyesmi könyveket? (lent)

Figyelt kérdés
Olyan könyvet(eket) keresek (fantasy/scy-fi) amiben varázslat van mint például tűz irányítási/víz/villam stb. és legyen benne sok kaland.
2014. jan. 8. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Rick Riordan - A villámtolvaj
2014. jan. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

eddig legjobb fantasy könyveim: Steven Erikson sok kötetes sorozata: A Malazai bukottak krónikája ami: A Hold udvara című kötettel kezdődik

És még nagyon tetszett George R.R. Martintól a Trónok harca könyvsorozat(sajnos a filmsorozatról ellentétben a közvéleménnyel elég rossz véleményem van), de a malazais az a neked való hidd el, mire a második kötet felére érsz rájössz, hogy nem tudod letenni amég végig nem olvastad :)

2014. jan. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat !
2014. jan. 9. 15:54
 4/4 Skyart válasza:
Nekem nagyon bejött az Eragon című könyv, nem is tudtam letenni amíg ki nem olvastam az összes részét.
2014. jan. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!