Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Rajongótábort toboroznék első...

Rajongótábort toboroznék első könyvem kiadásához. Ha valakit érdekel, írjatok privit. Már majdnem kész a honlap. Február 10-én megjelenik. Kit érdekelne?

Figyelt kérdés
2014. jan. 13. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen témájú könyvet írsz,vagy írtál?
2014. jan. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is kiváncsi lennék:)
2014. jan. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez így elég komolytalan, már ne is haragudj. A minimum, hogy írsz valamit a könyvről és sacc/kb belövöd a célközönséget.
2014. jan. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem jöhet valami információ..:)
2014. jan. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Majd küldök linket.

A rövid tartalom: egy srác, David a pszichológusa házában köt ki, a pszichológus lánya, Lindsay mellett. Kettejük háborúját meséli el ez a könyv, ami lassan átalakul szerelemmé. De vajon David is így érez?

Közben pedig kiderül: ki is Brandon; mi történt Colette-vel, Lindsey legjobb barátnőjével; mire volt jó a sok boksz; az utolsó nyári buli a summerwoo-ban; és a legfontosabb, hogy mi történt a vampire's night éjszakáján.

Megtudhatod, ha elolvasod a könyvet.


V. R. Hubert

2014. jan. 15. 23:12
 6/6 anonim ***** válasza:
engem érdekelne. teccik az ötlet.
2014. jan. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!