Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ki az, aki jobban szeret...

Ki az, aki jobban szeret e-könyveekt olvasni, mint hagyományosakat?

Figyelt kérdés

Rajtam kívül. Régen imádtam a papírkönyveket, aztán ez e-book szüksges rossz volt, ma már azonban valahogy sokkal jobban szeretek elektronikus formátumú könyveket olvasni (leszámítva a tankönyveket, azokat szeretem papíralapon:)

Mondjuk ez csak azóta van így, amióta retinás iPadem van, korábban mindig megfájdult a szemem, de azóta tök jó :)



2014. jan. 15. 17:00
 1/5 anonim válasza:
100%
Én személy szerint utálom, de mégis van amikor ahhoz kell folyamodnom (a könyvtárba nincs meg az adott könyv és nem bírok várni míg visszaviszik). Nincs meg az a varázsa mint a hagyományos könyvnél és hamar elfárad a szemem, arról nem is beszélve, hogy lemerül. :/
2014. jan. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én még nem szeretek jobban, de hasonló folyamat játszódott le bennem is. Szükséges rossz, utálom, mára meg ugyanaz az érzés, mint papírkönyvnél. Kindle, nekem sem fárad a szemem jobban, mint papíron olvasástól.
2014. jan. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igazából annyi előnyét érzem, hogy könnyebb beszerezni, és olcsóbb az e-könyveket. Meg persze ha sokat utazik az ember, akkor is jó, hogy nem 15 könyvet cipelsz magaddal, és még válogathatsz is. De a papír alapú könyvek is jók, csak drága, néhány (főleg idegen nyelvű kiadvány) elég beszerezhetetlen, stb. Nem válogatok, ami épp kéznél van. :D
2014. jan. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy, hogy könyv vagy e-Book. Engem csak a történet érdekel :| :)
2014. jan. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmi bajom nincs az e-könyvekkel, de nem szeretem őket jobban. Nekem fontos, hogy úgymond "fizikai kapcsolatom" is legyen egy könyvvel, miközben olvasom, hogy lapozgathassam, és ne csak egy gép legyen, ami több könyvet is magába foglal. Az e-könyvek jók, hasznosak, és nyilván ez a jövő, de én régimódi (vagy szentimentális :D) vagyok és a papírkönyvekre szavazok inkább. :)
2014. jan. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!