Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit szólnátok hozzá ha ti...

Mit szólnátok hozzá ha ti szüleitek is ilyen kamaszkezelő könyveket bújnának mint Reni szülei?

Figyelt kérdés
és személy szerintem felakasztanám magam....:D

2014. jan. 17. 23:22
1 2
 1/12 cathilina ***** válasza:
Az SzJG-hez nem volt szerencsém (és kis ügyességgel nem is lesz) de ha átlagos ilyen típusú könyvekről van szó, egészen addig, amíg valami hihetetlenül átlátszó trükkel nem próbálnak manipulálni, nem zavartatnám magam. Pusztán az a tény, hogy úgy gondolják, a kamaszokkal való kapcsolattartás módjait egy könyvből lehet megtanulni, szerintem inkább vicces, mint rám nézve sértő.
2014. jan. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Elsőre én is, mivel a "mi volt a suliban?" feelingű kérdésekre nekem is a "semmi" a válaszom, de viszont nagyon jól tolerálják Reni hangulatváltozásait. Inkább választanám a kamaszkezelő könyveket, mint a Reni anyja főztjeit :D
2014. jan. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

jaj nee...soha!! abban a pillanatban lenne végem :D

de #szeretjukazirononket :)

2014. jan. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Semmi kedvem nem lenne minden délután részletesen elmesélni, hogy mi volt a suliban, mert amikor hazajövök és anya megkérdezi, mi volt a suliban, csak annyit mondok, hogy jó.

De legalább mindig tudnák, hogy mit kell mondani.

2014. jan. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én minden nap elmagyaráznám a szüleimnek, hogy nem hülyék, fel tudnak nevelni egy tinit :D
2014. jan. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
az én szüleim nem hülyék, hogy könyvekből tanulják meg egy tini neveltetését. tiszta röhej volt a könyvben is, amikor ezeket a részeket olvastam. könyörgöm, milyen szülő az?
2014. jan. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
de most miért? :D simán lehetnek ilyenek...nekem személy szerint nagyon tetszett h Laura ilyet is belerakott :) vicces volt!!
2014. jan. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%

"Mit szólnátok hozzá ha ti szüleitek is ilyen kamaszkezelő könyveket bújnának mint Reni szülei?"

Amikor nincsenek itthon, szépen kivinném az összeset a hátsókertbe elégetném, azután ráfognám a tesómra... :D

2014. jan. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Ancteknoc ***** válasza:
Szerintem gáááááz lenne... De amúgy Reni olyan idegesítő, hogy folyton azt mondogatja hogy szánalmas vagyok, nyomi vagyok stb...
2014. jan. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én néha örülnék neki.. :)
2014. jan. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!