Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » ABIGÉL: Honnan tudta Kőnig,...

ABIGÉL: Honnan tudta Kőnig, hogy Gina szökni készül?

Figyelt kérdés
Az első szökésre, a pályaudvari jelenetre gondolok. Többször átolvasva sem jöttem rá, csak véletlen volt?
2014. jan. 24. 21:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az csak véletlen volt, hogy ő is a pályaudvaron járt akkor. Legalábbis én nem emlékszem semmire, ami arra utalt volna, hogy előre tudja. A második szökésnél viszont (amikor Feri akarta elvinni), feltűnt neki hogy mennyire megváltozott Gina viselkedése egyik napról a másikra, és ebből megsejtette hogy készül valamire.
2014. jan. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%

De tudta kőnig hogy Gina szökni akar, hisz mikor a betegszobából a saját háloszobájába kerül elolvassa a matraca alat hagyot bucsulevelet amibe ez áll


Tudtam mikor megszöktél nem mész el búcsú nélkül hát magamhoz vettem azt a boldogtalan írást békülj ki az osztályal ha bajvan miért nem hozzám fordulsz ? Abigél

meg ugyebár apja is megkérte Ginát keritse elö a búcsúlevelet és semmisitse meg mert hova vigye ha eltanácsolják ? Tudod megnézhetnéd a dvd n a filmet és akkor nemkellene kérdezni kérdezö !

2014. jan. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Akkor már persze hogy tudta, hiszen ő fogta meg Ginát a pályaudvaron. De azelőtt fogalma sem volt. A levelet azután írta neki, hogy elkapta és visszamentek az iskolába. Gina mindenfélét beszélt össze-vissza és ebből valószínűleg kikövetkeztette hogy hagyott hátra valami búcsúlevél félét. De egyszerűen semmi nem utal rá, hogy előre tudta hogy el akar szökni.

Amúgy pedig a sorozat nagyon jó lett, de én azt ajánlanám mindenkinek, hogy a könyvet olvassa el, az az igazi :)

2014. febr. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kedves 40%, többször olvastam és láttam, mint te, ráadásul igazad sincs :D
2014. febr. 2. 17:15
 5/11 anonim ***** válasza:
70%

Nem kedves kérdező, te valószínűleg egyszer sem láttad, vagy olvastad. König volt az, akire Gina apja, Vitay tábornok rábízta Ginát, így szemmel tartotta. És valóban írt egy búcsúlevet, amit König valóban megtalált és valóban elvett.

Ha netán még is olvastad, ezek után le merném fogadni, hogy Königet te a végén is valami szánalmas és szerencsétlen alaknak skatulyáztad be és fel se fogtad a valódi szerepét.

2014. febr. 9. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Senki nem tagadja, hogy Kőnigre lett bízva és hogy ő vette el a búcsúlevelet, na de arra sincsen semmilyen utalás, hogy előre tudta volna, hogy szökni fog (a második szökésnél már más a helyzet, persze).
2014. febr. 9. 18:14
 7/11 A kérdező kommentje:
de konkrét idézettel a kedves utolsó is alátámaszthatja, amit gondol (:
2014. febr. 9. 18:14
 8/11 anonim ***** válasza:
22%
Én nagyon sokat nézem az Abigélt és olvastam is te nem olvastad kérdezö. Mert ahogy az utolsó is írja Vitay tábornak Kőnigre bizza a lányát. Nézd meg normálisan a filmet és normálisan olvasd el a könyvet hány éves vagy ? Én 33
2014. febr. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Na szóval, a kérdező sem tagadja, hogy Kőnigre lett bízva Gina. Azt is tudjuk hogy Kőnig Abigél. Az volt a kérdés, hogy volt-e utalás arra, hogy Kőnig előre tudja a szökést. Bár többen azt állítják hogy igen, szerintem nem. Gina nem viselkedett feltűnően az iskolában, próbálta eljátszani hogy megszokott az új helyen. Kőnig azért járt a pályaudvaron, mert az őszi kirándulás helyszínét ellenőrizte légvédelmi szempontból. Miután elfogta Ginát, visszavitte Zsuzsannához. Gina akkor már azt bizonygatta hogy szökni akart, de persze ezt Kőnig tagadta. Együtt visszamentek az iskolába. Ginát a gyengélkedőre vitték, az osztály a nappalijába ment és a tanárok is szétszéledtek. Persze Kis Marit rögtön elküldték Gina hálóruhájáért, így először ő járt a hálóban. Gina levele a matrac alatt volt, persze nem tudom a hálóruhát akkoriban hol tartották, én úgy gondolnám hogy nem a matrac alatt, de lehet tévedek. Miután Mari kiment, bárki szabadon bemehetett oda, Kőnig is. A levélből megtudhatta hogy Gina haragban van az osztállyal. Szóval volt ideje elvinni a levelet és a holmiját. Zsuzsanna később ezért nem találta a levelet. Kőnig később visszacsempészte az apróságokat és a levelet, Abigél üzenetével kiegészítve. Mikor a pályaudvaron elkapta látta hogy van pénze, így valószínűleg megsejtette hogy egyéb tiltott tárgyai is vannak. Amúgy meg ha előre tudta, miért nem írt neki üzenetet hogy tudja mire készül és ne tegye meg? Inkább hagyta hogy este egyedül csatangoljon egy kihalt városban, kockáztatva hogy kicsapják (Ő nem tudta Gina milyen módon vagy kifogással lóg meg). Hát ez így tényleg sokkal ésszerűbb. Szóval én tartom magam ahhoz, hogy nem tudta előre (legalábbis az olvasónak nem derül ki hogy előre tudott volna róla). És még mielőtt valaki azt ajánlaná hogy olvassam el elárulom, hogy többször is olvastam és a sorozatot is láttam párszor.
2014. febr. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Abszolút az utolsó válaszolónak (93%) van igaza szerintem.
2014. febr. 10. 22:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!