Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Csitt csittben végig ilyen...

A Csitt csittben végig ilyen döglött hal a főszereplő csaj?

Figyelt kérdés
Kb az ötvendik oldalon vagyok, és már nagyon irritál. Élhetetlen, agyatlan liba...legalábbis eddig. Mi lesz a vége? Fog magának gerincet növeszteni, vagy hagyjam a könyvet a fenébe? (spoilert irhatsz)
2014. jan. 30. 09:17
 1/4 xx.Be.Happy.xx válasza:
Ez a könYv nekem nagyon tetszett, de ha az első részre így reagalsz..:)) huuu!! Te a második részét nem bírnak ki épp idegekkel.. Ott én is puszta kézzel folytanam me. A norát
2014. febr. 25. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem klubbot alakíthatnának Bellával. Azt, hogy a másodikban mi lesz, sztem soha nem tudom meg...nincs annyi időm nekem hogy ezt olvassam
2014. febr. 25. 18:00
 3/4 xx.Be.Happy.xx válasza:
:D a negyedik részbe már jobb;)
2014. febr. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A 2. részben végigkínlódják az egészet mind a ketten. Nagyon szerettem ezt a könyvsorozatot de a 2. része őszintén nekem is kínlódás volt
2014. júl. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!