Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Elgondolkodtató tini könyveket...

Elgondolkodtató tini könyveket keresek, írnátok ilyeneket?

Figyelt kérdés
olyat ami tényleg igazán elgondolkodtató,nem mindenképpen happy end. 15 éves vagyok szóval azért tiniknek szóló legyen :)
2014. febr. 1. 12:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Bevezetes az algebraba

okori tortenelem

Nemet nyelvtan haladoknak

2014. febr. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A holdat az égről :) kicsit elvontabb stílusban íródott de a végén elsírtam magam annyira szép volt
2014. febr. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Lauren Oliver:Mielőtt elmegyek
2014. febr. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Jay Asher:Tizenhárom okom volt

Egy délután alatt kiolvastam,és még pár napig sokat gondoltam rá....olvastam sok rossz véleményt róla(mert értelmetlennek találják a halálát),de szerintem érdekes könyv :)

2014. febr. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
3. válaszoló! A mielőtt elmegyek könyv szerintem is pont ide illik. Ha kedves kérdező elgondolkodtató, tinis könyvre vágysz, ezt mindenképp olvasd el.. Pozitívan csalódtam benne
2014. febr. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Stephen Chbosky: Egy különc srác feljegyzései. Igazából nem vagyok benne biztos, lehet-e elgondolkodtatónak nevezni, de valamiféle üzenete mindenképp van, szerintem legalábbis. Mindenesetre nem sorolnám az ilyen disneys ""
2014. febr. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Bocs, előzõ vagyok csak telon vagyok és félre nyomtam. Szóval ez a könyv nem ilyen "fiúk-lányok-tánc" kategória, van neki igazi tartalma.
2014. febr. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Iránytű önmagamhoz
2014. febr. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Esetleg, ha a disztópiát is olvasnál, akkor számomra a legnagyobb hatással Lauren Oliver: Delírium, Káosz, Rekviem könyvek adtak a legtöbbet(ez egy sorozat darabjai). Hogyha a cselekmény, és a világfelépítés alá bekukkantunk a szeretet mibenlétét taglalja a könyv, hogy megéri-e csalódni, elviselni a sok fájdalmat, ha egy biztos kapcsolatot remélhetünk a végén, de nem csak a szerelem, hanem a család kérdését is erősen taglalja, szerintem ezerszer jobb könyv, mint az Éhezők Viadala.

Hogyha nem szeretnél ennyire eltávolodni, szerintem érdemes elolvasni Christine Biernath: Gólyaregény c. könyvét, én egy délelőtt alatt kivégeztem, szerintem a korodhoz mindenképpen illik.

Emma Donoghue: A szoba. Esetleg, bár ez nem kimondottan tinédzser könyv, ennek ellenére én nem bántam meg, hogy elolvastam, annyira szerethető a kisfiú karaktere, akinek a szemszögéből olvashatjuk a történteket.

Sarah Dessen összes könyve, bár amit én olvastam annak happy end lett a vége, de mégis érdekes témákat vet fel, nehéz érzelmeket, de kifejezetten tini könyv.

2014. febr. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm :) ha valami még eszetekbe jut írjatok :)
2014. febr. 2. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!