Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Éhezők Viadala, A Kiválasztott...

Prym kérdése:

Éhezők Viadala, A Kiválasztott kérdés!? (könyv, többi lent)

Figyelt kérdés

ugye Katniss és az osztaga Boggs halála után nem megy vissza a táborba, hanem elindul a Kapitólium belseje felé, és egy idő után lemennek a csatornába. Ott lent Messalla belemegy egy podba, idézem:

"Hátrafordulok felhúzott íjjal, de azonnal látom hogy már nem tehetek semmit. Gale két nyila is a földön hever egy, a padlótól a plafonig nyúló,széles,aranysárga fénynyaláb tövében.

A nyaláb belsejében Messalla mozdulatlan, mint egy szobor.

Lábujjhegyen ágaskodva, a fejét hátrahajtva áll a fénysugár fogságában. Nem tudom megállapítani, hogy üvölt-e , bár a száját kitátja. tehetetlenül nézzük , ahogy a húsa elolvad, mint a gyertyaviasz. "


1. kérdés:

Mit akart Gale azzal a két nyíllal?? kilőni Messallát a podból?? akkor meghalt volna. tudom hogy ez apróság ,de nem megy a fejembe hogy mit is akart csinálni...


2. kérdés:

Miből lehetett az a "fénynyaláb" ? mert biztos nem fényből (mondjuk ez egyértelmű)



2014. febr. 1. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:
A podot akarta kilőni, ahonnan a fény jött, hogy így mentse meg.
2014. febr. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen, és szerintem a fénnyaláb valami lézerféle lehetett, mert elolvasztotta a testet.
2014. febr. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

De az is lehet, hogy Gale "véget akatt vetni Messala szenvedéseinek"

Bár akkor így is, úgy is kilőtte volna a nyilakat.

Szerintem is valami lézer volt.

2014. febr. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1 és DJF köszönöm :)

3 as : igen ,ezt lehetségesnek tartom , de ott akkor nem jutott eszembe, neked is köszi :)

2014. febr. 4. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!