Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok mondani A zabhegyezőh...

Tudnátok mondani A zabhegyezőhöz vagy AZ egy különc srác feljegyzéseihez hasonló könyveket?

Figyelt kérdés
2014. febr. 1. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
szent Johanna gimi
2014. febr. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, ne, csak ezt ne, kérlek, a Szent Johanna Gimit ne.. Elfogadom, ha valaki szereti, tényleg, semmi bajom sincs vele, ha valaki ezt olvassa, attól függetlenül, hogy szerintem csak a saját agysejtjeid számát csökkented vele. Kétségtelen, Laurának van humora, de itt megáll a tudomány. Csak kérlek, ne hasonlítgasd az Egy különc srác feljegyzéseigez vagy A zabhegyezőhöz, mert semmi közük sincs egymáshoz. Még megközelítőlegesen sem.

A kérdezőnek pedig, nem tudom pontosan, hogy mire gondolsz. Erre a levélszerű formára, korra, nyelvezetre, vagy főleg a könyv szabad témájára, hogy nyíltan beszél mindenről? Az ilyen könyvek, mint ezek, fent vannak az ALA (Amerikai Könyvtár Szövetség) "legkárosabb könyvei" listáján, de igen, a jó könyvek gyakran tiltottak a prűd társadalom szerint..


[link]

[link]


Ha a témára gondolsz, itt van ez a két link a "káros könyvekről", ha valamelyik szimpatikus, keress rá a tartalmára. Remélem, segítettem! :)

2014. febr. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

GYEREKEK


ad 1 - kérdés


Tudnátok mondani A zabhegyezőhöz vagy AZ egy különc srác feljegyzéseihez hasonló könyveket?


ad 2 - válasz


szent Johanna gimi


ad 3 - válaszoló


A válaszíró 100%-ban hasznos válaszokat ad.

2014. febr. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Száz százalék - semmi keresnivalóm itt.

Komolyra fordítva a szót, tényleg nem értem, hogy a Szent Johanna Gimit hogy lehet ilyen - ha szabad ezt a szót használnom - klasszisokhoz hasonlítani. Biztos van, akinek ezt tetszik, de azért ítéljük már meg a dolgokat reálisan..

2014. febr. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Claire Kenneth-Egon naplója
2014. márc. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Esti Kornél novellák
2014. jún. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az Úton Jack Kerouactól,agy Bukowskitól a Kezdő.
2015. jún. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!