Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Elhatároztam magamat, írok...

Elhatároztam magamat, írok egy könyvet, mennyire degradáló egy könyv számára a káromkodás?

Figyelt kérdés
A sztori röviden a következő: Van egy szolid visszafogod viselkedésű lány aki viszont gyönyörű. A "főhős" egy srác aki elhatározza megszerzi magának a hölgyeményt. Az ő szemszögéből fut az egész cselekmény E/1-ben. A mondtad pedig így hangozna: "Úgy éreztem ő egy ritka kincs felfogásával ebben az elku*vuló társadalomban. "
2014. febr. 8. 21:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Te döntöd el, milyen stílust adsz a karaktereidnek. Ha a főhős srác eleve "mocskos szájú", akkor ez rendben van. Ha nem, és ez az egyetlen csúnya szó többszáz oldalon, akkor az kilóg.
2014. febr. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A káromkodás lehet stíluseszköz, vagy öncélú. Ha az utóbbi, akkor inkább hanyagold. De van, amikor nagyon is helye van.
2014. febr. 10. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!