Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Írunk történetet?

Írunk történetet?

Figyelt kérdés

Úgy gondolta, hogy mindenki hozzátesz egy-két mondatot, már sokszor volt ilyen. :)

Szóval kezdem:

Borús nap volt akkor. A szobámban ültem és csak bámultam ki a fejemből.



2014. febr. 14. 17:33
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
- Tay kelj fel végre különben el fogsz késni!!! - szolt egy hang a valóságból. Egy ujjab idióta álom. Talán én is csak ennyi vagyok. A suliban minden nap kicikiznek a menők. Megviccelnek a ponpom lányok. Mnden nap közröhej tárgya vagyok. A legjobb barátom pedig egy hete Párizsba költözött. Hát nem csoda csoda szép az élet?
2014. márc. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Lassan lebattyogtam a lépcsőn és lehuppantam az étkező asztalhoz. Karla a nevelőanyám puszit nyomott a fejemre.

-Rántottát? - kérdezte kedvesen.

2014. máj. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
70%

-Kösz nem. Nincs étvágyam.

-Dehogyneincs - ordította, miközben hátából csápok nőttek ki, és felém rohant

2014. máj. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Sikítottam, ijedten ès a megrökönyödèstől döbbenten, majd felrohantam az emeletre vezető csigalèpcsőn, de megbotlottam. Bevertem a fejem ès a homlokomon pukli nőtt.
2014. máj. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Csúcs! Egy ujjabb ok a cikizésre.

- Szívem minden rendben - kiabálta fel Karla - kicsit elvessztetem a kontrolt.

-Semmi. - próbáltam mosolyogni. De az igazság az volt hogy még mindig minden eggyes alkalommal mikor ezt csinálja frászt kapok. De ezt neki soha nem mondhatom meg. Örökbe fogadott és ezért hálásnak kell lennem.

2014. máj. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Tehát, miután nevelőanyám is kitombolta magát elindultam az iskolába, gyalog, ugyanis lekéstem a buszt. Az iskola a falu végén volt, tehát sokat kellett gyalogolnom. Útközben egy közúti balesetbe botlottam. Egy férfire rápottyant egy helikopter, amit a japánok ajándékoztak az ukránoknak, csak útközben valahogy eltévedt.
2014. máj. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Elfogyott a Vodka, és a pilóta eszméletét vesztette.
2014. máj. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Sajnálkozva néztem rá. Milyen szomorú vodka nélkül meghalni. Majd tovább indúltam.

Természetesen elkéstem az első órámról mert miért is ne, persze ezzel is felhívtam magamra a figyelmet.

2014. máj. 23. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
De a fő téma aznap mégis Annie Brown volt. Azt mondják...
2014. máj. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Hogy ő egy klóngyártó, álomromboló, kék hajú, 16 éves nő, aki imádja a teheneket.

Mikor ezt meghallottam elkezdtem retket és savanyú céklás puit enni, ezért újból cikizni kezdtek. Nem tehettem mást, minthogy…

2015. jún. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!