Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az alábbi könyvekhez hasonlóak...

Az alábbi könyvekhez hasonlóakat tudnátok írni? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Éhezők viadala

Bábel

Percy Jackson

Vérbe öltözött Anna

Harry Potter

Ehhez hasonlóak. Tehát,olyanok amikbe van izgalom.

Senki le ne merje írni nekem az Szürke 50 árnyalatát meg ehhez hasonlót, mert nem tudok úgy mond elmélyülni egy olyan könyvbe, amibe az van leírva,hogyan hoz létre kettő ember nemi kapcsolatot.Köszönöm:)


2014. febr. 15. 13:13
 1/4 anonim válasza:
Állítólag az Éhezők viadalához hasonlít a Battle Royale. Én most olvasom, nekem nagyon tetszik, bár hogy az Éhezők viadalára mennyire hasonlít, azt nem tudom, mert azt még nem olvastam.
2014. febr. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Angelfall - Susan Ee (distópia)

Struck - villámtól sújtva - Jennifer Bosworth (distópia)

Érintés - Jus Accardo

Obszidián, Ónix - Jennifer Armentrout


Még nem olvastam, de ezeket néztem ki (remélhetőleg hasonlóan izgalmasak, mint a fentiek):

Hex Hall - Rachel Hawkins (még nem jelent meg)

Vérvörös út - Moira Young (még nem jelent meg)

Átokvetők - fehér macska - Holly Black

Üvegtrón - Sarah J. Maas

Legend, Prodigy - Marie Lu

A beavatott, A lázadó - Veronica Roth

2014. febr. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Scott Westerfeld - Csúfok


Disztópia-sci fi. Egy világ, ahol a kamaszkor végét egy a városvezetés által finanszírozott plasztikai műtét jelenti, ami után a fiatalokat elköltöztetik egy ún. bulizónába, ahol folyamatosan áll a bál. Viszont valami nem stimmel velük, felszínesek, bugyuták lesznek.

A főszereplő megpróbál megóg a sorsa elől, és megpróbál belátni a színfalak mögé.


Holly Black - Tized (modern tündérmesék trilógia)


Három összefüggő könyv, amikben a klasszikus tündér babonákból hétköznapi valóság lesz. Troll a metropolisz hídja alatt, elcserélt gyerekek, tündérdrogok, hajléktalan kamaszok, a hazugság képessége és vas mindenhol.

2014. febr. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A könyvtolvaj.
2014. jún. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!