Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Amerikai képregényeket Magyaro...

Amerikai képregényeket Magyarországon hogyan tudok a legegyszerűbben beszerezni?

Figyelt kérdés

Főleg DC képregényeket szeretnék venni, azon belül is Batman, Nightwing és hasonlóakat. Ennek mi a legegyszerűbb és legolcsóbb módja? Ebayen már nézegettem, de ott nem mindenki postáz külföldre, és a postaköltség amúgy is húzós. Aztán találtam még ezt az oldalt: [link]

Itt ingyenes a posta, de a képregényeket többszörös áron kínálják. Van valaki, aki szokott venni külföldről, és tudna segíteni?



2014. febr. 17. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itthon nem nagyon van olyan forgalmazó aki ezzel foglalkozik. Nem nagy divat a képregény még magyarul sem.


Szóval ha valamit akarsz akkor mélyen a zsebedbe kell nyúlni.


Én a helyedben elkezdenék kérdezősködni az ismerőseim körében, hogy jár-e valaki külföldre dolgozni vagy tervez-e utazni és vele lebeszélni, hogy mit keressen.


Esetleg ha van a közeledben valamilyen nagyobb könyvesbolt megérdeklődni, hogy foglalkoznak-e ilyennel. Persze erre nem sok esélyt látok.

2014. febr. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha külfölről akarsz rendelni, alaposan kösd föl a gatyádat. Sajnos az utóbbi időben sokat gyengült a forint, így a dollár/euró átváltási ára az egekben. Másrészt a szállítási költség sem olcsó...sőt, ha az Unión kívülről rendelsz, akkor lehet, hogy még meg is vámolják a csomagod...


Nekem amúgy van 1-2 eladó amerikai képregényem, köztük sok DC-s is, küldök hamarosan neked egy listát privátban...

Üdv!

2014. febr. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ha valaki esetleg olvassa ezt, úgy látszik megtaláltam a megoldást. Most bukkantam erre az oldalra: [link]

Lehet, hogy rendelek tőlük, így elsőre megbízhatónak tűnnek.

2014. márc. 1. 00:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!