Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ha meg akarom jelentetni a...

Ha meg akarom jelentetni a saját novelláimat, akkor hova, milyen folyóiratokhoz érdemes elküldenem?

Figyelt kérdés
2014. febr. 24. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha elküldenéd nekem megköszönném! Kíváncsi lettem!


Amúgy meg, kiadókba érdemes felkeresni.

2014. febr. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amelyik fogad novellát. Zsánertől függ, először abban gondolkodj, majd Google. De ha novella, akkor jobb ötlet antológiában gondolkodni, nem egyből valami periodika, novellás pályázatból több van.

A másik, persze, ha magad rendezed antológiába a műveidet, és akkor amit az első javasolt, kiadók. Viszont novelláskötetet ritkábban fogadnak, mint regényt, ezt vedd figyelembe.

2014. febr. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kedves első! Egyelőre még a férjemnek sem mutattam meg a most készült novellámat - szégyellős vagyok sajnos, meg nagyon kritikus önmagammal szemben! :)
2014. febr. 25. 15:06
 4/4 anonim válasza:

Én az aranymosó oldalt tudom ajálani, ott a különböző játékok írásgyakorlatok és egyebekkel sok novellát kiraknak ha pedig az írásod hosszabb a következő Aranymosás regényés meseíró rajzpályázatra küld be a kéziratot

Sok siker:D

2014. márc. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!