Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Cassandra Clary Elveszett...

Xx.Be.Happy.xx kérdése:

Cassandra Clary Elveszett lelkek városa című könyvének a borítóján Clary és Sebastian/Jace szerepel…?

Figyelt kérdés
Szerintem Jace de pár ismerősöm (pff.. a film alapján:$ ) azt mondja hogy az Sebastian mert Jace nem néz ki.. A kérdest csak azért írom hogy kinek lesz igaza, de szerintem nekem:)) ha meg nem akkor.. :D
2014. febr. 24. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát Sebi (elvileg a könyv szerint) tejfölszőke mint az apja (aki a filmben pont nem szőke), és ez a borító még jóval azelőtt készült, hogy a filmnek szereplő válogatást tartottak volna.
2014. febr. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 AliceSwan ***** válasza:
Az Elveszett Lelkek városa borítóján Jace van. Ez nekem egyértelmű. (A 6. részén, ugye, a borítót már láttuk :) Na, azon van Sebastian.)
2014. febr. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2. Válaszoló: én is ugyanígy gondoltam (már a jellemzes és a hatodik rész boritoja miatt is) de nem hitték el és csak megerositesre vártam..;D

Köszi

2014. febr. 25. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!