Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki időrendi sorrendbe...

Desmond89 kérdése:

Valaki időrendi sorrendbe tudná tenni számomra a Dragonlance könyveket, és azon belül is a sorozatokat?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszenek a könyvek. Sokat ki is olvastam belőlük. (Leginkább a Dárdaháború, Legendák, Elveszett krónikákat, és amelyekben Raistlin a mágus is szerepel)

De nem tudom melyikkel folytassam, hogy ne hagyjak ki időrendbe egyet sem.


Dárdaháború krónikák (5könyv)

Legendák (3 vagy 6 könyv)

A lelkek háborúja (3 könyv)

Találkozások (4 könyv)

Papkirály-trilógia (3 könyv)

Káoszháború ciklus (7 könyv)

Elveszett krónikák (3 könyv)



2014. márc. 12. 16:01
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


EGyébként látom a Raistlin Krónikákat nem olvastad, az a Sárkánydárda Krónikák előtt van időrendben( tudod Őszi Alkony, Téli Éj meg Tavaszi Hajnal), olvasd el őket mert nagyon jók.

2014. márc. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ja igen, azokat is olvastam, csak kihagytam a kérdésemből. A link alapján amit küldtél, akkor leginkább a Lelkek háborúja sorozatot érdemes elkezdeni...

Láttam az angol honlapon egy olyat is, hogy ,,The Dhamon Saga" de ez sajnos magyarul még tudtommal nincsen.


Köszönöm a segítséget !

2014. márc. 13. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!