Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet tudtok ajánlani...

Milyen könyvet tudtok ajánlani egy egész13 éves lánynak?

Figyelt kérdés

Sokféle műfajt szeretek, főleg fantasyt, (de vöröspöttyöset ne írjátok) vicceset. Kedvenceim: Neveletlen hercegnő naplója, HP sorozat.

Előre is köszi a válaszokat ;)


2014. márc. 15. 20:26
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, elírtam (egész nem kell)!
2014. márc. 15. 20:29
 2/5 anonim válasza:
fantasy-ban a tolkien könyveket ajánlom azok közül is a legjobb a Gyűrűk ura (de gondolom ez már eszedbe jutott) Ha esetleg mondhatok nem Fantasy-t hanem Sci-fi-t is (amit úgy is emlegetnek mint a fantasy testvérét)akkor ajánlani tudom az éhezők viadalának mind a 3 részét(éhezők viadala, futó tűz, A kiválasztott) vagy amit most olvasok az a Beavatott trilógia(A beavatott, A lázadó, és a 3. része még nem jelent meg magyarul de azt hiszem az acíme hogy A hűséges) ami még tetszett nekem és fantasy az a Baglyok tiktka de a nővéremnek nem tetszett annyira de én imádtam :) remélem tudtam segíteni
2014. márc. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az Éhezők viadalát és a Beavatott-at én is nagyon ajánlom, jó könyvek :) ( A beavatott a kedvencem ;) ) Ha fantasy, akkor én még a Maximum Ride-ot javasolnám, 8 részes, magyarul még csak 3 jelent meg, de oda vagyok érte. Esetleg Meg Cabot-tól a Hívószám: 1-800 vagy a Mediátor. Ezek is jó könyvek :)

Remélem tudtam segíteni, és hogy tetszeni fognak a könyvek.

2014. márc. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi nektek!
2014. márc. 16. 15:31
 5/5 anonim ***** válasza:

Titokfölde

Időfutár

Bábel

2014. ápr. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!