Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok eseményeket?

Tudtok eseményeket?

Figyelt kérdés

Elkezdtem egy történetet,és elég jól haladok benne,de nem tudom,hogy mi legyen benne.Elterveztem

,hogy a sztoriban 2 hét múlva lesz egy esküvő,de nem tudom addig mi legyen.Nem akarom hamar befejezni.Amúgy a történet nyáron játszódik.Tudtok valami eseményeket?



2014. márc. 16. 16:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod az "eseményeket", ne akarj írni. Épp a lényeget hagynád ki, ebben nem kérheted mások segítségét!

Előbb ülj le és találd ki te magad, mit akarsz! Menni fog. Oké, két hét és esküvő. Tehát minden más adott: a szereplők, helyszínek, motivációk. Hogy az esküvő mi lenne, bonyodalom, történeti elem vagy a végkifejlet, nem írtad, legyen valami sima ügy a cselekmény közepén.

Összegezd, eddig mid van. Próbáld kitalálni, az adott szereplők az adott szituációban hogyan reagálnának! Mit tesz mondjuk az örömanya? Mivel foglaltaoskodik a menyasszony? Mit csinálnak a vőlegény haverjai? És így tovább. (Feltételezem, az esküvő központi esemény, tehát a pár szemszögéből nézed, nem egy egyszerű vendág mindennapjait kell leírni.)

Ha ez nem megy, itt a GYIK, családi kapcsolatok, esküvő témakör, egymillió és egy kérdés van hasonló témakörben. Megkérdezed azoktól, akiknek volt esküvője, hogy mit csináltak az előtte lévő két hétben. Kérhetsz hajmeresztő, különleges beszámolókat is (van ott pár furcsaság, ellopott autók, eltűnt vőlegény, utolsó pillanatban lemondott esküvő). Vagy megkérdezed a szüleidet.

Szóval ez a te dolgod kitalálni, mi történjen. Mi nem adhatunk tippeket... nem mintha nem tudnánk, de nem szabad.

2014. márc. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm és igazad van!

Amúgy ez nem olyan könyv féle történet,hanem egy ilyen blogféleség,ahol minden történhet.De csak magamnak írom.

2014. márc. 17. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!