Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Aki olvasta a Bábelt, annak...

Aki olvasta a Bábelt, annak mi a véleménye a könyvről? C:

Figyelt kérdés
ezt csakúgy kérdezem..én most kezdtem nemrég. C:
2014. márc. 21. 19:39
 1/4 Fannuella ***** válasza:
Tegnap előtt végeztem vele, két nap alatt kifújt:) imádtam! Le se tudtam tenni, nekem az szjg kicsit jobban tetszett, viszont a bábel sokkal valóságszerűbb volt. Nagyon jó volt olvasni, nem volt nehéz szövege, és a cselekménye is követhető volt. Szaszától oda-vissza vagyok, de úgy általában mindeki szimpi volt benne.:) imádom Laura könyveit, mert a humorával sokkal színesebbé teszi a történeteket.!:)
2014. márc. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó volt. Én még régebben (a megjelenésénél) olvastam és azért volt szerintem nagyszerű ,mert aki még nem volt fesztiválon ,akkor így átélheti az élményt! Olvasd el és majd utána írj véleményt ,hogy neked ,hogy tetszett! :)
2014. márc. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem rég olvastam és megfogott. Leiner Laura hozta a formáját.Nagyon jó lett imádtam!Remélem neked is tetszeni fog...:)
2014. márc. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Pocahontas12 válasza:
Szerintem nagyon jó könyv lehet,még ne olvastam,de tervezem a nyárra mindenképp! ;)
2014. ápr. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!