Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Véleményeznétek?

Véleményeznétek?

Figyelt kérdés

Emese még mindig nem tért magához a bambulásból. Az elmúlt egy hét eseményeit még mindig nem tudta fölfogni. Gábor haza kísérte... Azt mondta szeretne vele járni a sok évi egymást kerülgetés után végre járnak. De ugye tényleg járnak?... Jövő azt beszélték meg hogy jövő csütörtökön (az holnap van és én erre csak most jövök rá! Te jó ég!) Olyan boldog volt akkor!

Otthon minden teljesen normális volt talán kicsit eltért a normálistól de akkor méterekkel lebegett a föld fölött. Ildi a nevelőanyja vacsorát készitett Kinga a nővére Kristófnak magyarázta a fizikát kriszti a huga a szobájába irta a háziját Beni a szőnyegen tologatta a kisautóit. minden teljesen normális volt egészen másnap estig.

Szabolcs az édesapja vacsoránál hirtelen megszólalt.

-Lenne egy megbeszélnivalónk. A munkám miatt el kell költöznünk két évre ... Amerikába.

Attól fogva szinte kiröpült a fejéből minden.

Nem lehet... Nem költözhetünk el! Biztos csak álmodta csak egy rossz álom az egész! Mindjárt fölébred!

de csak nem ébredt fel.

hirtelen egy hang visszarántotta a valóságba. Most döbbent csak rá, hogy angol órán van. És fogalma sincs hol tartanak.

-Emese olvasd föl a szöveget-Ismételte meg Miss Amy az angol tanárnője.

-Elnézést Miss Amy nem figyeltem.

emese mi van veled? Olyan kis szétszórt vagy!

-Elköltözünk Amerikába-felelte szinte gépiesen Emese.

Ezen a ponton mindenki egyszerre kezdett beszélni.


2014. márc. 28. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Lehetek őszinte?

Igen?

Unalmas, sablonos, túl sok felesleges infó..Ha ez lenne a könyv bevezetője amit a könyv hátulján olvasható, szépen vissza is tenném a polcra, és el is felejteném, hogy valaha a kezemben tartottam..(bár ettől nem kell tartanom, hogy ebből valaha könyv is lesz)

2014. márc. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Az első válaszolonak igaza van!
2014. márc. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Unalmas, és had találjam ki, mi lesz a folytatás. Elköltöznek Amerikába, ott megtalálja a szerelem(Gábort jó gyorsan elfelejti), szenved egy pár hónapot, és végül összejön az újdonsült szerelmével. Javíts ki ha tévedek.
2014. márc. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Időpont ma 21:21

Vagy az lesz, hogy Emese megszökik, beáll egy bűnbandába, és Gábor fogja megmenteni..


Vagy:

A család a Tatinac nevű hajóval indul Amerikába ami egy olajtoronynak ütközik, és csak Emese éli túl, de amnéziában szenved.. természetesen a közelben élő sziget lakók mentik meg a fulladástól, és ott fog élni gyöngykagylókat gyűjtögetve. Gábor meg kalandornak áll, hogy felkutassa a szerelmét..

(JÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ tudok írni egy regényt :)

2014. márc. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Úgy látom, mindenki nagyon rossz indulatú itt. Igazán sajnállak, hogy ilyen hozzászólókat kaptál ki. Az írás valóban kritikát von maga után, de azt hiszem azt szebben, bunkó stílus nélkül is meg lehetne írni. Szóval, én látom benned a fantáziát, csak a megvalósítása egy kicsit nem megy. Az egész zavaros. Kihagysz lényeges dolgokat amik a megértését könnyítenék, valamit, meg túl részletezel. Ha hosszú, összetett mondatokat, írsz, akkor az a minimum, hogy veszőt használsz, mert az egész csak ömlesztve lesz és élvezetlen. A fejed teli van tök jó gondolatokkal és mivel a saját gondolataid, így neked nyilván fainul összeáll a kép. De, hogy mindenki más is értse és élvezze, ezért meg kell jól leírni és megfogalmazni, hogy mások is átélhessék ezt. Amúgy én magam sem értettem meg, hogy miről is van szó. Ne foglalkozz azzal, aki azt mondja, hogy ezt a könyvet nem fogják kiadni. Mert igaz, hogy nem, olyat nagyon nehéz alkotni. De nem is ezért kell írni, hanem önmagunk, esetleg, barátok, ismerősök szórakoztatására. jó időtöltés. Ajánlom mindenképp, hogy olvass, nagyon sokat, az majd segít.
2014. aug. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%

Enyhén szólva unalmas. Nem fogott meg. Ráadásul rengeteg nyelvtani hiba van benne, mint:

"kriszti (nagy K-val kell írni, mert tulajdonnév, de ez talán nem hiba, lehet, hogy nem nyomtad le eléggé erősen a Shiftet) a huga (a húg hosszú "ú"-val írandó, és a kriszti után vessző van) a szobájába (szobájáBAN!)...

Csomó vesszőhibát is találtam benne, pölö:

"Szabolcs (vessző), az édesapja"...

Megszólításoknál mindig vesszőt kell kitenni.

"Biztos csak álmodta (vessző) csak egy rossz álom"...

Ésatöbbi, ésatöbbi.

Szóval van még hova fejlődnöd. A történet minősége függhet még az életkorodról is.

Csak olvass sokat!

2014. nov. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!