Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen filmek és könyvek...

Milyen filmek és könyvek vannak az Arab nők életéről?

Figyelt kérdés
Konkrétan filmek és könyvek címeire gondolok, mert nagyon érdekel ez a téma.
2014. ápr. 2. 10:27
 1/8 anonim ***** válasza:
64%

Olyat nem találtam ami pont az arab nők életéről szól, de ezek nagyon közel állnak hozzá, remélem jó lesz. Ayşe: Seherezádé lánya

Betty Mahmudi: Lányom nélkül soha

Azár Náfíszí: A Lolitát olvastuk Teheránban

Jean Sasson: Irak lánya, Majada

Sarah Harris · Barbara Mosallai Bell

Hercegasszony voltam Teheránban

Dr. Qanta A. Ahmed: A láthatatlan nők földjén

2014. ápr. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg az A klón című sorozatot.
2014. ápr. 3. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nuzsdúd vagyok,10 eves elvalt asszony cimu konyvet tudom ajanlani:)Nagyon erdekes es elgondolkodtato!!
2014. ápr. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én most olvastam "A fátyol sikolya" című könyvet.Nagyon tetszett. A hugom szerint borzasztó történet. Szerintem sem egy lányregény vannak benne olyan részek amik tényleg meghökkentő de én másképp láttam a storyt mint a tesom. Szerintem a legszebb szerelmes történet amit valaha olvastam.
2014. ápr. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A fátyol sikolya című könyvet én is elolvastam, és ennek köszönhetően szerettem bele az arab történetekbe. Hasonló könyv a Hamis szerelem Egyiptomban.

Köszönöm mindenkinek a tippeket!

Most néztem egy filmet, ami egy muzulmán és egy zsidó lány barátságáról szól (vallásuk szerint ellenségek), a film címe az Üdvözítő utak. Ajánlom mindenkinek!

2014. ápr. 6. 16:56
 6/8 anonim válasza:
40%

A fátyol sikolya a legszebb szerelmi történet? Az a nő a poklok poklát járta meg, ők nincsenek számba véve, átverték, megerőszakolták, börtönbe zárták, megkínozták, megalázták. Ebben hol a romantika? Undorító népség.....Fanatikusak és elvakultak.


https://www.youtube.com/watch?v=l5k0Sub9kA0

2015. febr. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
4-es hozzászóló vagyok.Szerintem akkor is gyönyörű az a férfi igazán szerette.Igaz volt benne olyan rész ami szörnyű ezt hozzá tettem én is de szerették egymást az fix.Ami azt illeti én elsírtam magam ,szó szerint potyogtak a könnyeim mikor meghal benne a férfi. Lehet,hogy másképp láttam a történetet mint te de én azóta sem találtam hasonlót mint az a könyv.Nagyon tetszett.
2015. febr. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Könyv, trilógia. Igaz történet egy Szaud-Arábiai hercegnőről. A saját naplója lett könyvbe kötve. Hihetetlen és lerakhatatlan 3 könyv.

1: A fátyol mögött

2: A hercegnő 2 lánya

3. A sivatag királyai

2016. okt. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!