Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Alyson Noël Halhatatlanok...

Alyson Noël Halhatatlanok című sorozat utolsó részének (Örökké tartson) boldog vége lesz?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem bele a sorozatba, nagyon nagyon tetszik, és már izgulok, mi lesz a többi részben, és azt szeretném tudni, hogy az utolsó résznek milyen vege lesz. Úgy értem, boldog vagy inkább szomorú? Csak ezt szeretném tudni, részleteket belőle nem!! Előre is köszi!
2014. ápr. 6. 11:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nem olvastam, de minden ismerősöm azt mondja, hogy a 3. kötettől kezdve szenvedős és nagyon nyálas vége van...
2014. ápr. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ahogy az első mondja, csak a harmadik kötetig tudtam olvasni, aztán nagyon elegem lett Everből meg a folytonos szenvedésből. De lehet, neked tetszeni fog, elég kényes olvasó vagyok. :)

Szerintem a címéből sugárzik a happy end. "Örökké tartson", szerintem elég pozitív :D

2014. ápr. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!