Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Aki olvasta Matthew Dicks -...

Aki olvasta Matthew Dicks - Egy képzeletbeli barát naplója-t segítsen. "Dee" a könyvben kicsoda? Mert amikor kómában van látja, Budo-t, és amikor Budo meghal, akkor is látja, és nézi. Ő is képzeletbeli barát lenne?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 15. 15:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Én s olvastam és eztén se értettem. Bocs hogy nem a választ írom.
2014. máj. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Dee egy létező ember a regényben,amikor még nincs semmi baja,nem is látja Budot.Csakhogy Dee kómába esik,és Max megmentése előtt Budo meglátogatja őt a kórházban.

Az egész jelenet pár perc.Budo beszél hozzá -Dee a halálán van,már elszakadt (félig) az emberi világtól.Még nem ment át a túlvilágba,de már az emberek között sem tartózkodik.És ebben a pár percben válaszol Budonak Dee,majd meg is hal.


Ez olyan,hogy ugye Oswaldról megtudjuk,hogy abban a pillanatban született,amikor a kitaláló barátja,John eszméletét veszti.Oswald ugye csak éppenhogy,de tud érintkezni az emberi világgal.Budo megfejti,hogy erre azért képes,mert John azt akarta,hogy valaki maradjon kapcsolatban a világgal helyette.Budo,meg a többi kitalált barát erre azért nem képes,mert az ő barátjuk mindent tud csinálni a valós világban,nem kell helyettük másnak megmozdítania a dolgokat.

2014. dec. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!