Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Vannak olyan regények, lehetől...

Vannak olyan regények, lehetőleg nem háziolvasmány, amelyek már le tudnak kötni egy 11 éves kislányt?

Figyelt kérdés

Ajándékba szeretnék valamit, csak nem tudom hogy mit. En olvastam a Twilight Saga-t, de nem hiszem hogy az neki tetszene, mivel még ő annyira nem érti ezeket a dolgokat:p

Szóval? Mit ajánlanátok?


2009. dec. 21. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Pl. A Heidi c. mű pont neki való,

Váratlan utazás, Ann Shirley is kiváló könyvben, Eric Kastner A két Lotti,

Fekete István művei (Tüskevár), Janikovszky Éva művei,

Jack London: Fehér Agyar

Karl May: Winnetou, Adrian Mole naplója,+ ilyenek!

2009. dec. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én 11 vagy 12 évesen olvastam ezt a könyvet: A 13 és 3/4 éves Adrian Mole titkos naplója. Van neki folytatása is. 13 évesen már nem fogja elolvasni, mert akkor gyerekesnek fogja tartani. A Két lottit már simán most is gyerekesnek tartaná, szerintem.
2009. dec. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
11 éves talán nem gyerek még? Ha ennyire jól tudod, miért nem mondasz olyan könyvcímet is amit én már nem említettem? Szívesen v vmi az el nem hangzott köszre + a 'jól +érdemelt' pontjaidra...:(
2009. dec. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Igen,a Csukás István könyvek biztosan lekötik.Én is ezeken nőttem fel.
2009. dec. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A mai világban bármit csinálsz a gyerekeddel, sajnos 11 éves korában már a Vuk nem köti le... Második voltam. 11 éves lány még gyerek valóban, de már kezd fejlődni, érdeklődni...
2009. dec. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Hát igen...Nem nagyon kötnek le a Vuk meg hasónlok...De szerintem ha valaki neki áll a Két Lottinak azt le se fogja tudni rakni.Nálunk nem volt kötelező de én valamiért elkezdtem,olvastam,olvastam de lerakni nem tudtam és pár nap alatt kiolvastam..

De amit tudok ajánlani az a Meg Cabot,Thomas Brezina könyvek..

12/L

2009. dec. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Imádtam a Thomas Brezina-könyveket, azt simán oda lehet adni egy 11 éves lánynak:)

Én a helyedbe nem vennék neki ilyen Két Lotti, Szabó Magda és hasonló szintű könyveket. Ezek már nem kötik le a mai gyerekeket (beleértve magamat isXD).És ha egy rossz könyv miatt megutálja egy életre a könyveket, akkor szerintem elég sok jó dologból kimarad.:)

Vegyél neki valami mai tini-könyvet:)

14/L

(könyvb*zi vagyok melleslegXD)

2009. dec. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!