Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Cassandra Clare könyveihez...

Cassandra Clare könyveihez hasonló könyvek?

Figyelt kérdés
Tud valaki ajánlani nekem Cassandra Clare könyveihez hasonló könyvet?(fantasy/izgalmas/romantikus)
2014. ápr. 16. 09:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem először Becca Fitzpatrick könyvsorozata jutott eszembe (Csitt Csitt, Crescendo, Silence, Finale). Nem mindenben hasonlít, azonban itt is vannak angyalok (főleg bukottak), rengeteg mozgalmas akció (de persze nem úgy, mint egy akció filmben, hanem mint egy érdekes könyvben), és a romantikus szál is középpontban áll a történetben. Hamarabb olvastam Cassandra könyveinél, de akkoriban már a legelejétől nem tudtam letenni.
2014. ápr. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jennifer L. Armentrout : Obszidián, Ónix, Opal, Original (Luxen könyvsorozat)
2014. ápr. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi mindkettőtöknek!
2014. ápr. 17. 10:14
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a "Csitt csitt"-nek 4 része van és ha igen akkor abba a sorrendbe ahogy leírtad?
2014. ápr. 18. 09:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, 4 része van és ez a sorrend. Lehet az utolsó két kötetnek magyarul más a neve, én azokat még angolul olvastam, de ha jól tudom, meghagyták az eredeti címet és mellé egy magyar fordítást.
2014. ápr. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi! az első részt már akkor megszereztem mikor kiírtad a címeket és nagyon örülök neki. ki is olvastam és IMÁDOM! még 1x köszi :)
2014. ápr. 19. 09:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen és örülök, hogy tetszett! :)
2014. ápr. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!