Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Régóta el szeretném olvasni...

Régóta el szeretném olvasni Stephen King Cujo, és Állattemető c. könyveit. Korai? 14/L

Figyelt kérdés
Ki olvasta? Nagyon durvák? Még nem olvastam horrort, de a horrorfilmeket szeretem. Szerintetek várjak még vele, vagy olvassam el most? Ha Cujo-t elolvasom, fogok félni a kutyáimtól? :D

2014. ápr. 17. 23:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ezt te tudod, hogy mennyire vagy félős.
2014. ápr. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én sok könyvét olvastam, szerintem a Cujo nem túl durva, nyugodtan olvasd.Az Állattemetőt még nem olvastam,úgyhogy arról nem tudok véleményt mondani.
2014. ápr. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egyébként lehet, hogy a Végitélettel kellene kezdened, az lájtosabb valamivel (amennyire emlékszem).
2014. ápr. 18. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettőt olvastam, ha szereted a horrorfilmeket, akkor bepróbálkozhatsz velük. Az Állattemetőt asszem 16évesen olvastam.


Cujo-ban a kutya beteg lesz nem gonosz, ha ez számít a félelmed szempontjából.:)

2014. ápr. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én 13 voltam asszem amikor a cujo-t olvastam az állattemető vészesebb :)

én pont hogy a horrorfilmeket nem merem megnézni a könyveket viszont simán elolvasom.

a cujotól nem megy tönkre a lelki világod az biztos :) sok szerencsét hozzá. king egy zseni

2014. ápr. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az Állattemető szerintem elég durva, főleg, hogy én nagyon érzékeny vagyok a szellemekre, élőhalottakra. 14 voltam amikor olvastam, azóta is félek. Ez a kettő legjobb könyv amit olvastam. Azóta is csak horrorkönyveket fogyasztok :D

Szerintem nyugodtan elolvashatod, és ne felejtsd el, ilyen a valóságban nincs :)

17/L

2014. ápr. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hehe, tavaly az Állattemetővel kezdtem King-könyveket olvasni, akkor voltam 13, nem ártott meg, és nagyon tetszett. :D Nem durva.

A Cujo-ban nem megkattan a kutya, hanem veszett lesz. Legfeljebb jobban fogsz figyelni a veszettség elleni oltás időpontjára. :D

2014. ápr. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:D El fogom olvasni, a Cujo-val kezdem..:))
2014. ápr. 19. 22:03
 9/12 anonim válasza:
én 12 évesen kezdtem a Sorvadj el!-el. szóval :D amúgy a Cujot 2 hete olvastam..nagyon jó 4 óra volt csak :D a Tortúra a legjobb :)
2014. ápr. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha megérted akkor nem fogsz félni, ha a Cujot elolvasod. Nekem az a kedvencem az írótól (az összes könyve megvan.) már több mint a felét olvastam:D


Az állattemető szerintem durva... engem a hideg rázott ki tőle némelyik résznél. De szerintem azt is elolvashatod.


Én 11 éve olvasok Kinget és nem tudom megunni:D

2014. ápr. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!