Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek az szjg-be ha...

Szerintetek az szjg-be ha lenne mondjuk egy 9- rész akkor is eggyütt maradna Cortez és Reni? Mert Cortez Stewardként dolgozik Reni pedig tanul! Én igy nem tudnám elképzelni őket eggyütt! Szerintetek?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 24. 14:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%

Először is: Nem tudom, hány éves vagy, de lehetőleg tanulj meg írni, mielőtt kiírsz egy kérdést.

eggyütt--> együtt

szjg-be --> szjg-beN

9- --> 9.

igy --> így

(Sajnálom, de a helyesírási hibákra kimondottan allergiás vagyok.)


Egyébként: Leiner Laura elmondta, hogy nem lesz több rész, mivel az egész sorozat az iskoláról, vagyis a Szent Johanna Alapítványi Gimnáziumról szólt. (Ezért is ez a könyv címe.)

Cortez és Reni élete Franciaországban teljes mértékben az olvasó fantáziájára van bízva, de ha engem kérdezel, akkor csak annyit tudok mondani, hogy Cortez nem véletlenül ment el Renivel Párizsba és választotta azt a munkát, amit. Szereti Renit -legalábbis a könyvből ez derül ki- és nem úgy néz ki a helyzet, hogy az utazások miatt szakítanának.

Röviden: Szerintem együtt maradtak. :)

2014. ápr. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%

Egyetértek az előttem válaszolóval. ( ami a helyesírási hibákat illeti)

Szerintem is együtt maradnak.

2014. ápr. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Tuti, hogy együtt maradnak :) Akár meddig :)
2014. ápr. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Gyémántlány ***** válasza:
96%
Együtt maradnak. Cortez és Reni az a fajta mesebeli álompár, akik örökkön- örökké együtt fognak élni, míg meg nem halnak.
2014. ápr. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Vivi3 ***** válasza:
84%
Valószínű,hogy igen.
2014. ápr. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
23%
Nem mindegy, hogy együtt maradnak-e?
2014. ápr. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Én kérdeztem és nem ilyen válaszokat vártam mint a tiéd nem tudom kivagy vagy mit képzelsz magadról de ha nincs normális válaszod akkor nem irj!
2014. ápr. 26. 20:20
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Együtt maradnak és happy and a vége!!!
2014. ápr. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Csak együtt tudom őket elképzelni. :)
2014. ápr. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Írok egy fanfictiont, ami a közös életükről szól. Ha érdekel, szívesen elküldöm.
2014. máj. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!