Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Jó lenne ha tudnátok nekem...

Jó lenne ha tudnátok nekem kaland, izgalmas történetet kitalálni az új könyvemhez. Írnátok nekem egy párat? (lent bőven)

Figyelt kérdés
Nos,szeretnék neki kezdeni egy könyvnek. Adjatok légyszíves a történethez ötleteket. Találjatok ki történetet, én egyszerűen nem vagyok képes rá. Fontos. Nagyon,de tényleg.! Naa,akkor írjatok nekem történeteket (izgalmas,kaland) amiket beletehetnék az új könyvembe.!:)) (Hosszan írjátok le ha tudjátok) Köszi előre ..Normális választ

#kaland #izgalmas #történet kitalálás
2014. ápr. 25. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Már ne is haragudj, de ha nem tudsz saját történetet kitalálni - ergo nincs fantázia - akkor mit akarsz? Miért akarsz te könyvet írni, ha nem vagy képes előállni saját sztorival? Ez a lényege az írásnak, hogy a saját fantáziád használod!!
2014. ápr. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazság szerint nem is nekem kell.. Hanem egy ismerősömnek.. Na csumii :*
2014. ápr. 25. 17:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Az most teljesen mindegy. Akkor az ismerősödnek szólt a válaszom. A lényegen ez nem változtat.
2014. ápr. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Gyémántlány ***** válasza:

Na, jó.

- A hangyák támadása. A történet röviden egy Jack nevű ifjú hangyáról szól, aki megelégeli, hogy nap, mint nap számára fontos társai halnak meg a hangyászok miatt, így felkelést indít a gonosz állatok ellen, és hősies társaival kemény küzdelembe vetik magukat ellenük.

- Pisti a bélféreg. Pisti, aki történetesen egy bélféreg, elszakad élete szerelmétől Maristól, mivel a hölgy egy véletlen baleset során a csatornában landol. Pisti tehát elhatározza, hogy félelmet nem ismerve szembenéz a csatornarendszer zord birodalmával, hogy megtalálja Marist.

- Mi újság a hűtőszekrényben? A hűtőszekrény rabjaiként élő zöldségek és tejtermékek rettegésben tengetik napjaikat, félve a közelgő haláltól, mely bármikor felbukkanhat, mígnem a talpraesett saláta elhatározza, hogy véget vet az évszázadok óta tartó körforgásnak, és kijut onnan. Telik az idő, és egyre többen mellé állnak. Végül már a teljes hűtőszekrény- nép a szabadulást tervezgeti, mit sem sejtve az előttük álló küzdelemről.


Remélem ennyi elég lesz. Ez már három könyv! :D

2014. ápr. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha az ismerősödnek nincs sok fantáziája a sztori kitalálásához,írjon inkább romantikus regényt.Láthatatlan csajszi+manő pasi,egy csomó szenvedés és a végén összejönnek.És a siker tuti.
2014. máj. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!