Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok nekem mondani történe...

Tudnátok nekem mondani történeteket, amit beleírhatnék a könyvembe? (lent bőven)

Figyelt kérdés
Életem első könyvét írnám,de nem tudom hogy s mint..Ráadásul,még azt sem eszeltem ki mit írjak bele..Fogalmam sincs .. Nem jut eszembe.. Valami izgalmasat szeretnék,érdekeset... Tanulságosat esetleg.. Sokszor hozzákezdtem de kitöröltem,ugyanis nem tetszettek..(Gépen írom a történeteim,és kinyomtatom..)Nagyon szépen kérlek titeket,mondjatok valamit!Mit írjak a könyvbe? Úgy értem,írjatok néhány tippeket, azaz történeteket(röviden persze).. Köszi előre.. <3 Sértések nem érdekelnek..

2014. ápr. 25. 17:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy az én "válaszom" sértésnek minősül-e, de: szerintem lopásnak minősül más ötletét megírni. Akkor írj történetet, ha van ötleted, ha nincs, nem tudsz mit leírni. A saját fantáziádból gazdálkodj ne máséból, mert az azt jelenti, hogy nem is vagy igazi, vagy akár amatőr író. Az nem írás, ha nem a saját agyszüleményedet írod, hanem másét.
2014. ápr. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul nem ártana saját fantáziát használni, ha már valaki írni akar. Még az ötlet is abszurd, hogy egy sajátnak kikiáltott könyvhöz mástól kérjen az ember ötletet. Mi folyik itt?
2014. ápr. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem érdekelnek a sértések akkor ez sem fog zavarni:

Ha nincs annyi fantáziád, hogy képes legyél egy saját könyvet írni ne is kezd hozzá. És igen, lopásnak minősül más ötletét leírni. Egy csomóan kitalálnak saját történetet, nem fogják az ötletüket oda dobni neked, hogy kedvedre szórakozz vele. Hiába írnának ötleteket képtelen lennél jól megírni, mivel nem a te érdemed, csak akkor ismernéd az egészet ha egy könyvben a kezedbe nyomnád.

Amúgy, miért is jelented ki, hogy az életed első könyvét írod ha azt sem tudod, hogy mit írsz?

2014. ápr. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg rossz ötlet más ötletét megírni... de ezt kifejtették előttem. :) Viszont ha valami eszedbe jut, ne agyalj, írj...Ennyi. Ha neked nem tetszik, az nem mindig azt jelenti, hogy nem jó.
2014. ápr. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Amely történetekbe belekezdtél milyen jellegű történet volt? Mik az elképzeléseid? (Valami misztikus, esetleg vámpíros, vagy szimplán sulis, vagy valami családról szóló történet?)
2014. ápr. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
A történelmi regényt meg sem említem, ha ilyen kérdést teszel fel, akkor túl nehéz lenne neked megírni, még segítséggel is. Az tanultabb íróknak való. Hány éves vagy?
2014. ápr. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A francba, pedig olyan szívesen megsértenélek:D -->"Sértések nem érdekelnek.."
2014. ápr. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
*Az előttem szólók nagyjából mindent leírtak, azért nem írtam már érdemi választ.:) Amúgy, ha valakinek van valami jó ötlete, akkor jut eszébe könyvet írni. Szóval az ötlet íratja meg magát; előbb az ötlet mindig ,és utána jön, hogy húúú ez de jó, ezt tök jó lenne megírni, hátha másnak is tetszene:)
2014. ápr. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is nekifogtam könyvet írni, de amikor elfogytak az ötleteim, rántottam a vállamon és azt mondtam, hogy ez nem megy nekem és kész, abbahagytam. Ha nincs egyéni ötleted, nem érdemes mást majmolni, mert te jársz rosszul...
2014. ápr. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
locsesz-nek teljes mértékig igaza van.
2014. ápr. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!