Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szoktál hangoskönyveket...

Kovács János Szal. kérdése:

Szoktál hangoskönyveket hallgatni? Ha igen, akkor honann szerzed be őkat és milyen nyelvű hangoskönyveket hallgatsz?

Figyelt kérdés

2014. máj. 2. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Régebben hallgattam, mikor nem volt sehol elérhető az a könyv, amit kerestem, csak hangoskönyv formájában. Egy régi Korongvilág-regényről volt szó, magyarul hallgattam. Letöltöttem a netről (közel sem legális forrásból, ah jól sejtem).

Egy ismerősöm viszont rendszeresen hallgat. Neki van pár giga régebben letöltött hangoskönyve, a gyerekei szedték össze, ő csak leadta a listát. Azt hiszem, a többség torrentről van. Angolul és magyarul egyaránt hallgat.

2014. máj. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Angolul és magyarul, csak legyen jó a felolvasó. Netről, könyvtárból...
2014. máj. 3. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Én látássérült vagyok és én is szeretnék hangoskönyveket hallgatni. A kérdező azt kérdezte HONNAN? és nem azt, hogy ...a válaszok.Ha nem tudsz pontos választ adni, akkor ne lovald bele a kérdezőt az üzenettel: Válasz érkezett kérdésére.

Üdv: Karesz

2014. jún. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem értem, miért kérdez, ha a felajánlásomra (privát)nem is válaszol, holott tudnék küldeni több könyvet is.
2014. jún. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Előzőnek:

A kérdés szerintem egyértelmű, engem a válaszok érdekelnek. Nem kértem, hogy bárki hangoskönyvet küldjön számomra. Ezúton is köszönöm felajánlását, de a kérdésemet nem ezért tettem fel.

2014. júl. 4. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!