Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nalini Singh: Angyali szárnyal...

Nalini Singh: Angyali szárnyalás. Hová érdemes beszúrni olvasás közben az angyali vadász könyvsorozatban?

Figyelt kérdés

Tehát tudom, hogy az Angyali szárnyalás egy kiegészítő kötet az angyali vadászhoz.

1. Nalini Singh: Angyalvér

2. Nalini Singh: Angyalcsók

3. Nalini Singh: Angyaltánc

4. Nalini Singh: Angyalkard

5. Nalini Singh: Angyalárny


Az angyali vadász részei közé kell beszúrnom olvasás közben, vagy elég ha utána olvasom.


Van olyan ajánlás mint pl Cassanra Clare-nél a Végzet ereklyéi könyvsorozatban. Ott a Pokoli szerkezetek könyvsorozatot érdemes volt közben olvasni.


2014. máj. 3. 14:04
 1/1 sophye21 ***** válasza:
nem lehet igazán besorolni. mindegyik rész más könyvnél lehetne elolvasni. pl.:Angyali próbatétel a legelső kötet előtt lenne jó elolvasni, míg az Angyalszárnyat én a 4. rész után olvasnám el :) remélem tudtam segíteni
2014. máj. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!