Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Stephen King Állattemető című...

Stephen King Állattemető című könyve tényleg így ér véget?

Figyelt kérdés

SPOILER! aki még nem olvasta az az alábbiakat se olvassa el.

A napokban sikerült a végére érnem, de nekem valami nagyon nem stimmel és attól tartok, hogy hiányzik a könyvem végéből, mert nagyon hülyén van vége (egyébként az oldalszám stimmel).

Szóval nekem ott szakad vége, hogy ugye Louis felgyújtja Jud házát, de ő maga kimenekül a halott feleségével a karjában és egyenesen az állattemető felé fut vele,ami mögött ugye ott van az elátkozott föld, amibe el akarja földelni, hogy aztán vissza térhessen. Jön ugye Steve, aki utána ered és megpróbálja megállítani, de aztán valamiért mégsem teszi és visszafordul. És az én könyvem itt ér véget. Tényleg ez a könyv befejezése? Nekem nagyon erős a gyanúm, hogy van még ennek folytatása, csak az én példányomból lemaradt valahogyan.

Szóval akik végig olvasták azoknak a segítségét szeretném kérni. Rachel vissza fog térni a halálból? Ő is olyan lesz, majd mint Gage?



2014. máj. 8. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy oldalas epilógussal van vége.
2014. máj. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Elég régen olvastam már, de ha jól rémlik, az utolsó mondat vmi olyasmi volt, hogy a doki ült a házban hallotta, hogy bejön vki és megszólal mögötte a nej, akinek kissé reszelős a hangja a torkába szorult földtől.
2014. máj. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Még ezután van egy epilógus, amelyben azt hiszem visszajön a feleség és úgy van vége, hogy annyit mond: "Drágám."
2014. aug. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!