Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hahó, segítene nekem valaki...

Hahó, segítene nekem valaki azzal, hogy válaszol?

Figyelt kérdés

Halihó!

Már egy ideje gondolkodok a regényíráson, remek ötleteim vannak, el is kezdtem, bár kicsit lassan haladok a sok más teendőm mellett, de úgy érzem, nem vagyok teljesen reménytelen.:)

Az lenne a kérdésem, hogy ha azt szeretném, hogy egy kiadó vagy bárki felfigyeljen rá, akkor mit érdemes tenni?

Úgy értem, még nagyon az elején járok, és tudom, hogy rengeteg időmbe és energiámba fog kerülni mire megírom a regényem, de vajon mikor kellene megmutatnom egy felelős személynek, kiadónak, ha azt szeretném, hogy ország-világ olvashassa és élvezhesse egyszer a könyvem? Most, még kezdeti stádiumban, vagy már a befejezése után? (Ami ugye még évekbe telhet sajna a szoros időbeosztás miatt.:()


Örülnék, ha kapnék választ.:D Mert ebben a kérdésben tanácstalan vagyok.



2014. máj. 11. 13:24
 1/3 rajcziz ***** válasza:
100%
Mindenképpen akkor, amikor már kész vagy vele, és úgy gondolod, büszkén kiadhatod a kezeid közül.
2014. máj. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Olyan kiadókat sajnos nem találsz, amelyek - vagy akik - egy kezdet alapján döntenének a tehetségedről.

Ilyenkor érdemes hozzáértő, de nem rokon-barát véleményét kérni, de oda is egy regényvázlat kell minimum.

A helyesírásod jó, de vigyázz a túl hosszú mondatokkal.

Sok sikert!

2014. máj. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Majd ha befejezted, akkor kell megmutatni. Akkor a kiadó látja, hogy mi az eleje-közepe-vége. Nem vállalnak el olyan könyvet, amiről fogalmuk sincs, hogy hogy fog alakulni. Jobb is, hogy még évekbe telik, folyamatosan formálódik, folyamatosan javítod, szépen majd kiforrja magát. :)
2014. máj. 28. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!