Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Antikváriumban milyen könyveke...

Antikváriumban milyen könyveket vesznek át?

Figyelt kérdés
Újabb kiadású műveket, régi helyesírási szótárt, tankönyveket átvesznek? És szakácskönyvet, gyógynövényes könyvet?
2014. máj. 15. 11:20
 1/10 anonim ***** válasza:

Heló!


Be kel lvinned, és megmondják. Van, ahol szitne bármti bevesznek - persze töredék áron -, máshol viszont specializálódik a kínálat, és figylenek arra is, mik fogynak.


Továbbá függ a könyv állapotától is - többek között.

2014. máj. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
És majd elfelejtettem: próbáld meg feltenni a netre, sok helyen ingyenes a dolog, és pár percnél nem vesz többet igénybe. Szerintem ennyi fáradozást simán megér a dolog.
2014. máj. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én egyszer vidékről becipeltem Debrecenbe 2 szatyor könyvet, jó nehéz volt. Debrecen belvárosában van egy antikvárium, oda mentem. Egy darab könyvet sem hagytam ott, 60 meg 80 forintot akart adni darabjáért, hát mondtam, hogy szó sem lehet róla. Inkább elcipeltem egy ismerősömhöz, de 60 ft-ért nem adtam oda egyet sem.

Elég drága hely, szinte új-árban lehet kapni ott a könyveket, mégiscsak belváros. (Gambrinusz-köz)

Beveszi 60-80 ft-ért, és eladja 1500-ért. Értem én, hogy kell neki a profit, de ez mégiscsak pofátlanság.

Szóval csak azt akarom mondani, ne állíts oda 30 könyvvel, először vigyél csak 2-t, és nézd meg, azért mennyit akarnak adni.

2014. máj. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Jó állapotúak. A Vámpírnaplók sorozatomat félárnál olcsóbban bizti nem fogom eladni, ha egyáltalán tesznek rá ajánlatot, inkább felteszem a netre, de a többit adom, amennyiért átveszik.

Szerinted 2-6 éves tankönyveket van esély, hogy átvesznek, vagy el se vigyem?

2014. máj. 15. 11:46
 5/10 anonim ***** válasza:
Tankönyveket nem szoktak. Hacsak nem normálisabb felsőoktatási tankönyvek.
2014. máj. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja, most olvasom ezt a félárast. Akkor tedd fel netre, mert nem fognak félráat fizetni.
2014. máj. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És nyelvkönyvet?
2014. máj. 15. 11:51
 8/10 A kérdező kommentje:
Irodalmi szöveggyűjteményem és történelmi feladatgyűjteményem van még.
2014. máj. 15. 11:55
 9/10 anonim ***** válasza:
Mondom, hogy középiskolás cuccokkal nem foglalkoznak.
2014. máj. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szerintem a sorozatból csak egy darabot viszek el, a többit gurulós bőröndben beviszem a városba (20 perc) és meglátom.
2014. máj. 15. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!