Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kinek hogy tetszett az Üresek...

Kinek hogy tetszett az Üresek városa című könyv? Várjátok a folytatást? Melyik tetszett jobban az első rész (Vándorsólyom kisasszony különleges gyermekei) vagy ez a második?

Figyelt kérdés
Én azért mondanám hogy ez jobb volt mert szerintem sokkal több volt benne az izgalmas rész. De lehet hogy csak azért gondolom így mert már régen olvastam az 1. részt és kicsit elfelejtettem.

#folytatás #Üresek városa #Vándorsólyom kisaszzony különleges gyermekei
2014. máj. 18. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:
2.rész sokkal jobban tetszett mert az első rész eleje kicsit uncsi volt( kb 100 oldal), de 2. nagyon izgalmas volt. várom a folytatást:)))
2014. júl. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! :)
2014. júl. 4. 18:24
 3/7 anonim válasza:
mindegyiket szeretem,de a kettő nekem is sokkal jobb volt,megvan a maga varázsa,de mérges vagyok azért,hogy megint várhatunk legalább másfél évet a folytatásra! :D
2014. júl. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nagyon tetszett *-*

Kár, hogy sokára jön a folytatás :/

Talán ez tetszett jobban valamivel. De kellett hozzá az első, hogy magával ragadjon.

Azt nem szerettem az Üresek városában, hogy teljesen megváltoztatta Bronwynt az elsőhöz képest. Igaz, hogy sokkal, de sokkal részletesebb képet kaptunk róla, de az elsőben nem ezeket hintette el :)

2015. jan. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem is valahogy a 2.rész jobban tetszett. Nem tudjátok mikorra várható az első részből a film? :)
2016. febr. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az amerikai megjelenése 2016 decemberére van kiírva, ami Magyarországon valószínű majd csak 2017-re lesz meg :/ De már nagyon kíváncsi vagyok én is :D
2016. febr. 19. 22:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Én azt hiányolom, hogy a 3. könyvről nincs semmi forrás, hogy mikor lesz magyarul. :( Pedig már hónapokkal ezelőtt megjelent angolul :/
2016. febr. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!