Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Lanyok! Hanyszor olvastatok...

Lanyok! Hanyszor olvastatok el a Szent Johanna Gimit?

Figyelt kérdés
(eletkort is legyszi)
2014. jún. 5. 05:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Kb. 3-szor az összes részét, és bár imádtam, nem mondanám, hogy ez a legjobb könyv a világ.

13/L

2014. jún. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

az első 5 részt kétszer, a hatodikat csak egyszer. A többit egyszer sem, mert időközben kinőttem belőle, és már a hatodikat is végigszenvedtem.

17 L

2014. jún. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

az első 5-öt kétszer, a többit csak egyszer :)

15/L

2014. jún. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindegyiket egyszer. Így is meguntam Reni szenvedését 8 könyvön át...
2014. jún. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 veronika 1996 ***** válasza:

2x átlagosan, de vannak kedvenc jeleneteim belőle azokat szeretem újraolvasni, ha rossz kedvem van, mert tényleg vannak benne elég aranyos vagy vicces éppen részek, nem egy realisztikus vagy művi regény, de attól még határozottan élvezhető. :)

17/L

2014. jún. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az elsőt se bírtam végigolvasni, valahol a felénél abbahagytam. Pedig enyhén mazohista hajlamom miatt végig szoktam szenvedni a legtöbb könyvet, de szörnyű. lehet, hogy csak kinőttem ezekből a típusú könyvekbő már. 19/L
2014. jún. 10. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az elsőbe belekezdtem de már a felénél nem bírtam tovább, egyszerűen annyira nem érdekel. A csillagászati lexikonomat előbb olvasom el negyedszer, mikor már úgyis tudom mi van benne, mint hogy ezt tovább olvassam. Nem viccelek, a csillagászatos könyveket komolyan szeretem.


14/l

2014. jún. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Mókus14 válasza:
4-szer az egész sorozatot. Az előttem szólókkal ellentétben és imádtam. 14/L
2014. jún. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!