Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Csak én nem sírtam a Csillagai...

Csak én nem sírtam a Csillagainkban a hiba című könyvön?

Figyelt kérdés
A filmen igen, de a könyvön egyáltalán nem. Nem arról van szó, hogy nem tetszett, mert ez lett az egyik kedvenc könyvem.
2014. jún. 6. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Én amikor olvastam még csak nem is könnyeztem,de majd esetleg a filmen,mert elvileg jó és még nem láttam. :)
2014. jún. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor jó, mindenki azt mondja, hogy végigsírta a könyvet. A film is nagyon nagyon jó, én imádtam. :) Azt már nem bírtam könnyek nélkül.
2014. jún. 6. 21:39
 3/6 anonim ***** válasza:
El nem tudom képzelni, hogy lehet ez valakinek kedvenc könyve... Én voltam rákos gyerekkoromban. Nem sírtam, engem másként érintett kicsit a dolog, de még egyszer nem olvasnám el.
2014. jún. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem épp "lányos hetem" volt, így még inkább kiakadtam rajta :D Az első 20 oldal után is sírtam, majd még közben tízszer minimum rákezdtem, a végén meg zokogtam :DD
2014. jún. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én a könyvön és a filmen is bőgtem.:D

a könyv szerintem 100x jobb, viszont a film meg szemlélteti, és áhh.:D

egyetlen gond a filmmel, hogy a csókjelenetekre mentek rá,meg a romantikus dolgokra, és sok fontos dolgot figyelmen kívül hagytak

2014. jún. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A filmet nem láttam, a könyvön viszont nem sírtam. Más, ha előre tudom hogy lesz valami sirítós benne, mert így nem hat úgymond. Ha váratlanul értek volna a dolgok lehet, hogy sírtam volna,de hála az internetnek és ismerősöknek szinte az egész könyvet ismertem, mikor elkezdtem -.-
2014. jún. 10. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!