Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szjg-erek! Kíváncsi vagyok...

MirandaKerrFan kérdése:

Szjg-erek! Kíváncsi vagyok Cortezel és Vikivel kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Mindenki azt kéri,hogy írják le Reni és Cortez éjszakáját!Én viszont azt kérem,hogy akinek van kedve az írja le Viki és Coretz éjszakáját (persze nem biztos hogy megtörtént de szerintem igen!Előre is köszi!

2014. jún. 8. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Kinek a szempontjából??
2014. jún. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
erre én is kíváncsi lennék :D
2014. jún. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk Cortezéből!
2014. jún. 9. 20:25
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Cortez és Viki nem feküdtek le és nem is történt semmi köztük pár csókolózáson kívül, mivel Renit csak féltékennyé akarta tenni!

Szerintem!

2014. jún. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kedves 3. Válaszoló,én se gondolom 100%-ig hogy megtörtént,csak van rá pár utalás!
2014. jún. 10. 20:39
 6/9 anonim válasza:
De azt is írta (azt hiszem a 6. részben)hogy tuti volt valami mert ez egyértelmű volt!De ezen még nem gondolkodtam el! :)
2014. jún. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Cortezt valami nagyon felidegesítette Renivel kapcsolatban, ezért Cortez hogy bevezessék a feszültséget még....a
2014. okt. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Donatella7 válasza:
Cortez nem feküdt le Vikivel.. Te jóég!! Reninek csak egy hülye gondolata volt!! (Van egy pár neki) :P
2014. dec. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát, én valahol remélem, hogy lefeküdtek. Azért, mert picit irreális a regény. Az még valahol elfogadható, hogy egy lánynak csak egy van és utána más nem is lesz, de szerintem picit valótlan, hogy Cortez szűz, Reni volt az első, és ugyebár ő is lesz az utolsó:)
2016. febr. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!