Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen leszbikusokról szóló...

Milyen leszbikusokról szóló vagy leszbikus szereplőről szóló könyveket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Még nem olvastam ilyen könyvet (és nem igazán tudom hogy keressek,) és érdekelne könyvekben hogyan jelenítik meg. Nem kell ennek a középpontban állnia, izgalmas, fordulatos könyvet keresek amiben írnak a leszbikusságról.
2014. jún. 12. 23:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Sofi Oksanen: Baby Jane


[link]

2014. jún. 13. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fannie Flagg: Sült zöld paradicsom

A történetben Evelyn egy Öregek Otthonába megy meglátogatni - ha jól emlékszem - a férje nagynénjét. De a néni ki nem állhatja őt, így - miután a néni hozzávágta Evelynhez az ajándékba hozott édességet - inkább kint megvárja őket. Ott összebarátkozik Ninny-vel, egy idős hölggyel, aki elmeséli neki Ruth és Idgie történetét.

Nagyon dióhéjban ez a történet. A leszbikus szál nincs központban, Idgie szerelmes Ruthba. Több idősíkon játszódó történet, én imádom, szerintem mindenképp érdemes elolvasni :)

2014. jún. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi ! :)
2014. jún. 13. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!